Srebrna biżuteria na prezent na Chrzest Święty

Srebrna biżuteria na prezent na Chrzest Święty

Srebrna biżuteria komplety z Twoją dedykacją

Wybierasz się na chrzest święty i szukasz odpowiedniego prezentu dla maluszka? Mamy dla Ciebie wspaniałą propozycję. Wybierz srebrną biżuterię dla dzieci z grawerem dowolnej dedykacji. Spraw, aby Twoja pamiątka dla dziecka była czymś specjalnym. W tym miejscu czekają na Ciebie zestawy srebrnej biżuterii. Począwszy od krzyżyków, medalików oraz innych kompletów eleganckich upominków. Grawer możemy wykonać bezpośrednio na medalikach. Mogą to być inicjały lub imię dziecka. Twoja dedykacja będzie selektywnie wybrana. Na medaliku możemy zamieścić ograniczoną ilość znaków. Nie martw się ponieważ każda srebrna biżuteria na chrzest umieszczona jest w eleganckim pudełeczku prezentowym. W środku pudełeczka możemy zamieścić dowolny grawer. Będą to życzenia, dedykacja lub inny tekst. Wszystko znajdzie się bezpośrednio na tabliczce wewnątrz opakowania. Do całości możemy dodać elegancką torebkę prezentową. To w niej możesz zmieścić swój dowolny prezent dla dziecka na chrzest. 

Srebrne medaliki z łańcuszkiem na chrzciny

Każde dziecko w dniu chrztu świętego otrzymuje oryginalny prezent. I Ty możesz podarować maleństwo coś szczególnego. Sprawdź jak różnorodne srebrne medaliki z łańcuszkiem znajdują się w tej kategorii. Wizerunki Matki Boskiej z Dzieciątkiem Jezus. Na odwrotnej stronie medalika znajdzie się grawer dowolnej treści. Możesz również sięgnąć po dowolny łańcuszek. Mamy dla Ciebie kilka propozycji, które z pewnością wpadną Ci w oko. Medaliki z Jezusem Chrystusem również będą wspaniałym pomysłem na prezent. Są wśród nich srebrne medaliki z Chrystusem, który dodatkowo powlekany jest złotem, by nadać całości bardziej wyniosłego charakteru. Wiedz, że prezent na chrzciny powinien być symboliczny. Dlatego, że sakrament chrztu przyjmowany jest, by oczyścić duszę z grzechu pierworodnego, to biżuteria z pewnością będzie odpowiednim pomysłem na pamiątkę. Biżuteria dla dzieci na chrzest jest trafionym upominkiem. Twój upominek możesz połączyć z elegancką kartką na chrzest. Wiedz, że każde zamówienie stwarza możliwość dodania dedykowanej karteczki lub bileciku z Twoimi życzeniami lub innym tekstem. Otwieramy przed Tobą różne możliwości na to, w jaki sposób możesz podarować dziecku prezent. Wiedz, że bardzo chętnie zapakujemy Twój upominek w dowolne pudełko, torebkę lub celofan. Zdecydowanie będzie to najpiękniejszy prezent na chrzciny dla dziecka. 

Biżuteria z grawerem - oryginalna pamiątka Chrztu Świętego

Jesteś rodzicem chrzestnym? Koniecznie przyglądnij się bliżej naszym zestawom. Sprawdź w jaki sposób skompletowane są zestawy biżuterii. Medaliki, krzyżyki w zestawieniu z łańcuszkami różnego splotu tworzą na prawdę ciekawy rozwiązania upominkowe. Taka pamiątka chrztu świętego nigdy nie znajdzie się na pokojowej półce, a będzie dumnie prezentować swoją okazałość na szyi dziecka. Biżuteria na chrzciny od dawna cieszy się dużą popularnością. Nie ma znaczenie czy wybierasz biżuterię na chrzciny dla dziewczynki czy biżuterię na chrzciny dla chłopczyka. Jest ona na tyle uniwersalna, że pasuje do obu płci i równie pięknie wygląda. Ten rodzaj prezentu sprawdza się od pokoleń. Dlatego wybraliśmy najbardziej klasyczne zestawy, byś mógł bezproblemowo wybrać upominek na chrzest. Wyobraź sobie jak pięknie wygląda dziecko, które ma na sobie medalik z Matką Boską lub Jezusem. To wzruszający widok, który świadczy o tym, że Boża opieka roztacza się na tym maleństwem. 

Inne kategorie

Loading...
Ładowanie ...