Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Zestawy do Chrztu

Nowości w Zestawy do Chrztu

Szatka i świeca do chrztu dla dziewczynki - Aksamitki
Szatka i świeca do chrztu dla dziewczynki - Kwietny ołtarz
Szatka i świeca do chrztu dla chłopca - W stylu boho
Szatka i świeca do chrztu dla chłopca - Geometryczny wianek
Szatka i świeca do chrztu dla dziewczynki - Koronki
Szatka i świeca do chrztu dla dziewczynki - Złoty krzyż

Zestawy do Chrztu

Biała szatka do chrztu i świeca do chrztu – to elementy niezbędne do przyjęcia przez dziecko pierwszego i najważniejszego z sakramentów. W naszej ofercie proponujemy dla Ciebie oryginalne zestawy, które z indywidualną personalizacją będą stanowić nie tylko zwykłe akcesoria do chrztu, ale będą wspaniałymi pamiątkami. Szatka i świeca to niezastąpiona pamiątka chrztu świętego. Samo założenie białej szatki dziecku to jeden z kluczowych momentów Chrztu Świętego. Jest ona zarówno symbolem czystości i niewinności, jak i wkraczania w nowe, chrześcijańskie życie. Z kolei świeca chrzcielna, zapalana po chrzcie, ma szczególną wymowę. Ma przypominać ludziom przez całe życie, że są dziećmi światłości, zobowiązanymi żyć tak, by po śmierci dostąpić zbawienia. Dla przebiegu ceremonii i udzielenia sakramentu Chrztu Świętego nie ma znaczenia, jaką świecę czy szatę do chrztu wybierzemy. Prezent na chrzciny wybierz z dowolną dedykacją. Wszystkie dostępne możliwości zmiany ich wyglądu mają sprawić, że dzień ten będzie bardziej uroczysty, starannie przygotowany, wręcz wyczekiwany – stąd cały nasz wysiłek. Wśród dostępnych na rynku świec najczęściej wybieranymi są te zdobione ręcznie – prezentują się wyjątkowo elegancko i gustownie. Są też odwołaniem się do tradycji i klasyki. Ozdobnymi elementami są często wizerunki Matki Bożej z Dzieciątkiem, postaci gołąbka, czy kwiaty. Wykonane są z mieszanki parafiny i wosku z odpowiednio masywnym knotem, dzięki czemu świeczka do chrztu nie gaśnie podczas uroczystości. Wiedz, że Twoja świeca z dedykacją może być jedyna w swoim rodzaju. Chrzest święty to wydarzenie, które ma duże znaczenie dla osób wierzących w Jezusa Chrystusa. Koniecznie zapoznaj się z nasza ofertą. Znajdziesz mnóstwo ciekawych inspiracji na udany zestaw dla dziecka, a każda świeca z dedykacją na chrzest będzie opatrzona Twoim tekstem.

Symbole chrztu świętego - szatka i świeca do chrztu

Świeca na chrzest może jednak mieć więcej zdobień niż te, wykonane bezpośrednio na niej. Dostępne są również świece na chrzest z ręcznie wykonaną profitką, uszytą z atłasowej wstążki z kolorowymi detalami. Każdy z naszych produktów pakujemy do pudełka tak, aby podczas transportu do Klienta nie uległy uszkodzeniu. O ile biała szatka na chrzest zawsze musi pozostać w kolorze białym, o tyle jej elementy ozdobne mogą zawierać kolory, zarówno jeśli chodzi o wykończenie, jak i „nieobowiązkowy” haft. Stąd też w naszej ofercie znajdziesz szatki ozdobione w rozmaity sposób. Niebieska szatka z atłasową wstążką posiada brzegi obszyte delikatną koronką, przez którą przepleciono cieniutką wstążeczką w ciemniejszym kolorze. Podczas zakupu oferujemy Ci możliwość wyboru koloru wykończenia (spośród dostępnych), jak również treści i rodzaju czcionki haftu. Rodzice chrzestni – macie możliwość zakupienia gotowego kompletu – szatka i świeca do chrztu. Obydwa produkty są gotowe do personalizacji – wybierzcie kolor, wymyślcie tekst haftu, a resztę zostawcie nam. W ten sposób sprawicie, że dzień Chrztu Świętego Waszego chrześniaka będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. Czasami zdarza się, że do chrztu świętego przystępują starsze dzieci mające po kilka lat. Wybór białej szaty nie powinien jednak stanowić większego problemu, dlatego, że szatka do chrztu dla starszego dziecka może śmiało wyglądać tak samo. Tak samo i na niej możemy umieścić dowolną personalizację i całkowicie zmienić jej charakter na pamiątkowy, sakralny i wyniosły poprzez haft lub nadruk dowolnej dedykacji. Nie ma znaczenia ile lat ma dziecka, szatka do chrztu dla 2 latka będzie prezentować się równie wspaniale. Pamiętaj, że cały asortyment możesz przeglądać, gdziekolwiek. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego. Będąc do Twojej dyspozycji masz pewność, że zadbamy o Twój zestaw na chrzest. Jedyna w swoim rodzaju szatka do chrztu na zamówienie będzie prezentować się wspaniale, zarówno w czasie chrztu świętego, jak również za parę lat. Jako rodzic chrzestny z pewnością zastanawiasz się, gdzie zaopatrzyć się w zestaw do chrztu, który spełniłby Twoje oczekiwania. Biała szatka i świeca na chrzest święty to jest podstawa tej wielkiej ceremonii.  

Szatka na chrzest haftowana?

Z pewnością nie jeden raz zastanawiałeś się co potrzebne do chrztu? A może zastanawiasz się jaki rodzaj personalizacji wybrać. W naszej ofercie znajdziesz pojedyncze szatki do chrztu z haftem dowolnego tekstu, jak również szatki z nadrukiem. Dedykowane komplety sprawdzą się fenomenalnie jako upominek na wiele lat. Korzystając z naszego kreatora personalizacji, masz pewność, że szatka na chrzest będzie oryginalna. Wyobraź sobie jak uroczym zestawem będzie imienna szatka i imienna świeca dla dziecka. Ta jedyna biała szatka będzie symbolizować dziecku przyjęcie chrztu świętego przez całe życie. Świeca jest symbolem światła. To dzięki światłu dziecko może wstąpić do grona wspólnoty chrześcijańskiej. Światło przyświeca drogę do Pana Jezusa i wyznacza poprawną ścieżkę w życiu każdego chrześcijanina. Ścieżkę prawdy, uczciwości i miłości. Chcemy, żebyś wiedział, że szatka i świeca na chrzest z dedykacją może stanowić nietypowe uzupełnienie Twojego prezentu dla dziecka. To właśnie poprzez indywidualność Twojego podarunku możesz zamienić , że świeca z dedykacją będzie wyjątkowa.   

Świeca i szatka na chrzciny - osobno czy w zestawie?

Z pewnością zastanawiasz się czy kupić zestaw do chrztu dla dziecka, czy kupić wszystko osobno. My podpowiadamy Ci, aby świeca do chrztu zgodnie komponowała się z szatką. Jeśli matka chrzestna decyduje się na szatkę z nadrukiem tekstu, to sugerujemy, aby świeca również była zaopatrzona w dedykację. Można wybrać dowolną personalizację, bowiem w naszej ofercie znajdziesz z pewnością coś dla siebie. Szatka z haftem zadowoli każdą babcię, która uważnie będzie przyglądać się precyzji wykonania. Nie ważne jaką wybierzesz szatkę na chrzest, ważne jest to jaką spełnia tego dnia rolę. Nic innego nie symbolizuje tak wiele. Sakrament chrztu jest pierwszym sakramentem jaki przyjmuje człowiek. Szatka na chrzest święty ma wymowny i symboliczny charakter. Oprócz pełniej personalizacji szatek, oferujemy Ci personalizację świec. Zarówno dla chłopczyka, jak i dziewczynki możemy stworzyć oryginalny zestaw, który będzie cechować oryginalność i indywidualizm. Nie do powtórzenia i nie do podrobienia. Szatka i świeca na chrzest dziecka powinna być jedyna w swoim rodzaju. Zgodnie z tym przekonaniem, nasza świeca na chrzciny może posiadać kolorową grafikę oraz zdobienia, lecz również umieścimy na niej imię dziecka, datę chrztu i miejscowość. 

Szatka z personalizacją na chrzest - jak dedykować zestawy?

Czasami problemem są dedykowane zestawy, które jednocześnie mają ważne zadanie w czasie chrztu świętego. Zastanawiamy się jak powinna wyglądać szatka z nadrukiem tekstu czy może wybrać szatkę z nadrukiem daty chrztu? Teraz rozwiejemy Twoje wątpliwości. Wiedz, że Twoja szatka i świeca na chrzest może posiadać dokładnie ten tekst, który sam wybierzesz. Świeca z nadrukiem imienia będzie wyglądać fantastycznie, jeśli dodasz do niej datę chrztu, miejscowość i którą sentencję. 

Loading...
Ładowanie ...