Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Biblia na chrzest

Nowości w Biblia na chrzest

Biblia z nadrukiem zdjęcia na chrzest dla dziewczynki - Dzieciątko
Biblia z nadrukiem dedykacji na chrzest dla dziewczynki - Wianek
Biblia z nadrukiem dedykacji na chrzest dla dziewczynki - Pobłogosław
Biblia z nadrukiem dedykacji na chrzest dla chłopca - Gołąbek
Biblia z nadrukiem dedykacji na chrzest dla dziewczynki - Pomocna dłoń
Biblia z nadrukiem zdjęcia dla chłopca - List od Jezusa

Biblia na chrzest

Pismo Święte z grawerem

Biblia z grawerem to tradycyjny prezent na chrzciny od rodziców chrzestnych, dziadków i członków rodziny. Jeśli chcesz, by Słowo Boże towarzyszyło dziecku przez całe życie wybierz Pismo Święte dla dzieci na prezent dla dziewczynki lub chłopczyka. Zamawiając grawer dowolnych życzeń sprawisz, że będzie to wyjątkowa pamiątka Chrztu Świętego. Biblia lub Pismo Święte powinno towarzyszyć dziecku przez całe życie. Spraw zatem, by dzięki okazji Chrzcin, maleństwo otrzymało upominek, który będzie symbolem wiary jak również jej budulcem. Słowo Boże dostępne w domach każdego z nas jest gwarancją na pielęgnowanie wiary chrześcijańskiej, jak również praktykę jej podstawowych zasad.

Biblie z grawerem

W tej ofercie znajdziesz Biblie i Pisma Święte odpowiednio dostosowane do wieku małego dziecka. Dzięki temu już od najmłodszych lat będziesz mógł czytać Słowo Boże maleństwu, tak by mogło poznawać historię życia Pana Jezusa. Wiedz, że biblia na chrzciny to wspaniały pomysł na pamiątkę. W tej kategorii możesz znaleźć ilustrowane Biblie idealne dla najmłodszych lub bardziej poważne propozycje. Elegancko biblia na chrzest oprawiona w skórę i ozdobiona grawerem będzie towarzyszyć dziecku przez całe jego życie. Zapewne nie jeden raz zastanawiałeś się jaką biblię wybrać? Dedykacja sprawi, że czytając słowo Boże będzie przypominać sobie o osobie, od którą ją otrzymało. Możesz także wybrać biblię umieszczoną w eleganckiej, drewnianej szkatułce. Jej nieskazitelny, biały kolor idealne odda charakter uroczystości, jaką jest Chrzest Święty. Na wieczku starannie naniesiemy grawer według Twoich oczekiwań. W etui zamocujemy laminowaną tabliczkę z wygrawerowanymi życzeniami, co w piękny sposób spersonalizuje prezent. Pudełeczko będzie idealnym miejscem do przechowywania pisma świętego i nada mu wyjątkowości. Wybierając Pismo Święte grawer powinien być zdecydowanie dopasowany do uroczystości.

Biblia na prezent

Wybrana przez Ciebie biblia dla dzieci na chrzest z osobistą dedykacją będzie pamiątką na całe życie. Wspólne czytanie jej treści będzie wspaniałą okazją do poznawania fundamentów naszej wiary. Kolorowe ilustracje pozwolą dziecku łatwiej zrozumieć i przyswoić prawdy religii chrześcijańskiej. Skorzystaj z możliwości podarowania symbolicznego upominku dla maleństwa. Każde dziecko uwielbia jak rodzice, babci z dziadkiem lub starsze rodzeństwo czytają na dobranoc bajki lub opowiadania. Dlatego wybranie tak wspaniałej książki jaką jest biblia ilustrowana dla dzieci bezsprzecznie będzie najbardziej trafnym pomysłem na prezent dla dziecka, które właśnie przyjmuje chrzest. 

Jaką Biblię kupić?

Biblia w opowiadaniach to idealny prezent dla dziecka z okazji przyjęcia sakramentu Chrztu Świętego. Taki prezent na chrzciny wzbogacony o indywidualną dedykację nigdy nie odejdzie w zapomnienie. Z najwyższą starannością sporządzone ilustracje obrazują teksty biblijne, by jeszcze mocniej i pełniej przemówiły do wyobraźni i uczuć czytelników. Na okładce wybranej przez Ciebie Biblii lub Pisma Świętego umieścimy elegancką, laminowaną tabliczkę. Starannie wykonany grawer jest nie tylko niezwykle wyraźny, ale także niezwykle trwały. Dzięki temu masz pewność, że prezent będzie wyjątkową pamiątką na lata. Skorzystaj i wybierz dedykację do Pisma Świętego. Bardzo często dzieci zasypiają w czasie czytanie pięknych opowieści, jedną z nich może być właśnie żywot Jezusa Chrystusa. Ciekawe obrazki, kolorowe ilustracje i grafiki, pobudza wyobraźnię dziecka i zdecydowanie przybliżą życiorys Pana Boga w barwny sposób. Taki rodzaj zapoznawania dzieci w tematem początków życia pierwszych ludzi i stworzenia przez Boga świat jest bardzo ważny. Jednocześnie dzieci mogą wiele zapamiętać. 

Pismo Święte z dedykacją

Podarowane przez Ciebie Pismo Święte na chrzest z osobistą dedykacją umożliwi dziecku pogłębianie swojej wiary. Personalizowany prezent podkreśli ważność chwili, jaką jest wstąpienie do kościoła poprzez przyjęcie sakramentu Chrztu Świętego. Tak podniosły moment wymaga odpowiedniego prezentu, a Pismo Święte w pudełku będzie idealnie pasować do religijnego charakteru tej uroczystości. Wybierz ilustrowaną biblię dla najmłodszych lub eleganckie Pismo Święte z dedykacją i podaruj maleństwu wyjątkowy prezent. W dniu chrztu świętego do wspólnoty chrześcijańskiej wstępuje całkiem nowy członek. Warto zadbać o to, aby dziecko mogło od najmłodszych lat budować swoją tożsamość chrześcijańską. Poznawania świata, w którym wychował się Jezus Chrystus będzie możliwe jeśli wybierzemy Pismo Święte dla dzieci

Etui na Pismo Święte

Wybierając na prezent dla dziecka na chrzest eleganckie Pismo Święte należy znaleźć odpowiednie opakowanie. W tej kategorii proponujemy piękne etui na Pisma Święte, które będą subtelnym dopełnieniem całości. Wiedz, że Pismo Święte z grawerowaną dedykacją sprawdzi się fantastycznie jako upominek zarówno od matki chrzestnej jak i ojca chrzestnego. Pismo Święte w pudełku z grawerem Twojej dedykacji będzie oryginalnym prezentem. 

Loading...
Ładowanie ...