Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Świece i szatki do chrztu dla dziewczynki

Nowości w Świece i szatki do chrztu dla dziewczynki

Szatka do chrztu w pudełku z imieniem dziecka - Kwiatuszek
Świeca i szatka do chrztu z nadrukiem - Balerina
Szatka do chrztu w drewnianej szkatułce z grawerem - Aniołek
Szatka do chrztu w drewnianym pudełku z grawerem - Gołąbek
Świeca na pamiątkę chrztu z nadrukiem - Sakrament
Szatka i świeca do chrztu dla dziewczynki - Aksamitki

Świece i szatki do chrztu dla dziewczynki

Ceremonia Chrztu Świętego zawsze przebiega w ten sam sposób i wymaga niezbędnych akcesoriów. Począwszy od odpowiedniego ubranka dostosowanego do pory roku, poprzez świece chrzcielne i szatki otoczone niezwykłą symboliką. W tej kategorii znajdziesz wszystkie niezbędne atrybuty związane z ceremonią chrztu świętego. Na czas tej niezwykłej uroczystości przygotowaliśmy kompletne zestawy, na które składają się szatka i świeca do chrztu dla dziewczynki. Wybrana przez Ciebie szatka na chrzest dla chrześnicy może zostać spersonalizowana – wykonamy haft dowolnej treści, dzięki czemu przedmiot stanie się również piękną pamiątką Chrztu świętego. Dla dziewczynki proponujemy akcesoria do chrztu z różowymi lub białymi zdobieniami. Sięgnij po dedykowany prezent na chrzciny dla dziecka. 

Szatka na chrzest dla dziewczynki

Szatki wykonane są z delikatnego materiału, który jest niezwykle przyjemny w dotyku. Biel szatki symbolizuje duchowe odrodzenie i wkroczenia w nowe, chrześcijańskie życie. Szatka na chrzest z haftem dla dziewczynki, z subtelnymi zdobieniami w różowych odcieniach, pięknie podkreśli niewinność i dziewczęcą delikatność ochrzczonej dziewczynki. Dostępne są szatki, których brzegi zdobi subtelna koronka oraz wpleciona atłasowa wstążka w białym lub różowym kolorze. W środkowej części wykonamy haft według Twojego projektu. Znajdziesz tu szatki w tradycyjnym kształcie oraz ciekawe szatki do chrztu w formie koszulki. Biała szatka do chrztu z subtelnymi zdobieniami i haftem stanie się wyjątkową pamiątką. Szatka do chrztu dla dziewczynki z imieniem  wspaniale upamiętni dzień przyjęcia tego sakramentu. Tradycyjnie atrybut ten wręcza dziecku jego matka chrzestna – jeśli to właśnie Ciebie wybrano to tej niezwykle ważnej roli, zadbaj o odpowiednie przygotowanie szatki. Chustka do chrztu jest nieodzownym elementem całej ceremonii przyjęcia sakramentu. Jeśli wiele razy zastanawiałeś się kto kupuje szatkę na chrzest, to odpowiedź jest jedna. O białą szatkę dba matka chrzestna, która pilnuje, by w czasie mszy, została nałożona na dziecko. Ta biała chusta może mieć różny kształt, oraz różnorodne zdobienia. W tym miejscu proponujemy personalizację, dzięki której możesz sprawić, że wybrana przez Ciebie szatka będzie unikalna i dedykowana wybranemu dziecku. Sakramentalna szatka na chrzest haftowana, będzie wspaniałym podarkiem, który jednocześnie zamieni się na wielką pamiątkę. Wszystkie białe szatki do chrztu, mają jeden cel. Są symbolem duchowego odrodzenia i oczyszczenia z grzechu pierworodnego. Zastanawiając się po co szatka na chrzest, wiedz, że jest niezbędna w pełnym i uroczystym chrzcie dziecka. 

Świeca na chrzest dla dziewczynki

Kolejnym niezbędnym elementem ceremonii jest świeca, która zapalona jest po chrzcie na znak, że niemowlę stało się dzieckiem światłości. Biała świeca na chrzest ozdobiona ręcznie wykonaną profitką dostępna jest samodzielnie bądź w komplecie z kolorystycznie dopasowaną szatką. Ozdobne detale w takim samym kolorze wykonane zarówno na szatce, jak i świecy tworzą spójną zestaw. Oferujemy komplety w kolorze białym oraz różowym. Dostępne są świece z ręcznie wykonanymi zdobieniami. Bogato zdobiona świeca do chrztu będzie prezentować się niezwykle efektownie. Motywy zdobnicze o religijnym charakterze sprawiają, że idealnie sprawdzi się przy tej ważnej uroczystości. Trzy różne opcje kolorystyczne pozwolą Ci wybrać odpowiedni model. Niezbędny atrybut przy okazji ceremonii gromnica na chrzest. Chrzest święty jest tylko raz w życiu, ta ważna ceremonia powinna być szczególnie celebrowana. Dziecko, jako najważniejsza istota tego dnia, zdecydowanie jest w centrum uwagi. Ksiądz udzielając sakramentu chrztu, przyjmuje dziewczynkę do wspólnoty chrześcijańskiej. Zarówno matka chrzestna, jak i ojciec chrzestny pełną niezastąpioną funkcję. Oficjalnie deklarują, że będą pomagać rodzicom w chrześcijańskim wychowaniu maleństwa. Na znak otrzymanego chrztu, wręczane są szatki na chrzest oraz świece do chrztu z imieniem. Ten dzień jest bardzo uroczysty, to właśnie poprzez chrzest, dziecko jest oczyszczone z grzechów. Chrzest sprawowany jest zgodnie z poleceniem Jezusa Chrystusa. 

Loading...
Ładowanie ...