Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Skarbonki na Chrzest

Nowości w Skarbonki na Chrzest

Skarbonka świnka z nadrukiem dla chłopca - Miłosierdzie
Skarbonka srebrna z grawerem dla chłopca - Literki
Skarbonka srebrna z grawerem dla chłopca - Helikopter
Skarbonka srebrna z grawerem dla chłopca - Uszatek
Skarbonka srebrna z grawerem dla dziewczynki - Gwiazda
Skarbonka z grawerem jednorożec dla dziewczynki - Legenda

Skarbonki na Chrzest

Skarbonka na chrzest

Uroczystość Chrztu Świętego jest ważnym wydarzeniem dla całej rodziny i okazją do wręczenia pamiątek, które będą towarzyszyć dziecku przez całe życie. W tej roli doskonale sprawdzą się piękne srebrne skarbonki. Jest to doskonałe rozwiązanie, jeśli szukasz przedmiotu o praktycznym zastosowaniu. Decydując się na personalizację upominku nabierzesz pewności, że prezent będzie drogocenną pamiątką. Srebrna skarbonka z grawerem będzie wyglądać niezwykle elegancko w pokoju dziecięcym. Rodzice maluszka będą mogli odkładać w niej pieniądze na ważne wydatki dla dziecka, lub zachować uzbieraną kwotę i pozwolić w przyszłości przeznaczyć uzbieraną kwotę na dowolny cel. Będzie to wspaniała pamiątka chrztu świętego.

Skarbonki na chrzest - pamiątka i praktyczny prezent

Taka uroczystość jak Chrzest Święty, I Komunia Święta czy kolejne urodziny maluszka są okazją, na którą bliscy często decydują się na prezent finansowy. Podarowana przez Ciebie skarbonka będzie miejscem, do której rodzice odłożą gotówkę. W przyszłości środki finansowe pomogą spełnić najskrytsze marzenia dziecka. Jest to zatem doskonały prezent na chrzciny dla małego dziecka – będzie nie tylko pamiątką uroczystości Chrztu i ciekawą ozdobą w pokoju. Piękna skarbonka na Chrzest Święty z grawerem nabierze wyjątkowego znaczenia. Gdy dziecko nieco podrośnie, to jego własna skarbonka pozwoli mu uczyć się dokonywania pierwszych oszczędności. Każdy wrzucany do niej pieniążek, wiąże się z ogromną dumą dla dziecka. Zastanawiasz się czy do tego celu nie wystarczy pierwsza lepsza świnka skarbonka? Z pewnością, spełni ona swoją podstawową funkcję. My jednak oferujemy coś ekstra - personalizację prezentu. Dzięki temu nie pozostawisz wątpliwości kto najlepiej potrafi oszczędzać w całym domu. Skarbonka z grawerem imienia dziecka będzie napawać go radością, stanie się czymś bardzo osobistym. Poza tym, oprócz imienia malucha na zewnętrznej warstwie możemy nanieść grawer z podpisem, aby obdarowane dziecko wiedziało, kto podarował my taki upominek. Wszystko zależy od Twojego pomysłu. Jesteśmy bardzo elastyczni na życzenie naszych klientów - zależy nam na maksymalnym zadowoleniu osób obdarowanych, a także tych które prezenty wręczają.

Skarbonka z grawerem na prezent dla chłopca

W naszej ofercie dostępne są uniwersalne skarbonki na chrzest oraz modele idealne dla małej dziewczynki lub chłopczyka. Platerowane srebrem stanowią ciekawą propozycję prezentową z okazji Chrztu. Dla chłopca doskonale sprawdzą się skarbonki w kształcie koparki czy wozu strażackiego. Skarbonka w kształcie autka lub samochodu wyścigowego rozbudzą w nim miłość do motoryzacji. Chłopiec zacznie odkładać z nadzieją, że zawartość skarbonki przybliży go kiedyś do jego własnego samochodu. Figurki przedstawiające statek lub lokomotywę wzbudzą ciekawość świata i chęć jego odkrywania. Jeśli czujesz, że chłopczyk w przyszłości wyrośnie na miłośniki futbolu, wybierz skarbonkę w kształcie piłki lub buta piłkarskiego. Skarbonka z grawerem wykonanym bezpośrednio na jej powierzchni sprawi dziecku ogromną radość. Wszystkie skarbonki wykonane są z niezwykłą dbałością o szczegóły i posiadają takie ciekawe detale jak ruchome kółka czy wyciągana drabina w przypadku wozu strażackiego.

Srebrna skarbonka na chrzest dla dziewczynki

Dla dziewczynki wybierz uroczą skarbonkę w kształcie serduszka, którego najważniejszą ozdobą będzie indywidualny grawer wykonany zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Srebrna skarbonka na Chrzest Święty będzie doskonałą pamiątką na całe życie. W pokoju małej dziewczynki pięknie wyglądać będzie także skarbonka przedstawiająca wózek dziecięcy. Starannie wykonane elementy dekoracyjne na boku wózka nadają mu niezwykłego uroku. Piękne misie i kwiatki dodają całości dziewczęcego uroku. Jeśli szukasz prezentu z różowym akcentem kolorystycznym, wybierz skarbonkę misia. Różowy miś trzymający srebrną piłkę będzie piękną dekoracją pokoiku małej dziewczynki. Dla dziewczynki, polecamy także skarbonki na chrzest z solidnego drewna, polakierowanego na różowo. Na froncie skarbonki znajdzie się posrebrzany emblemat misia, a na bocznej ścianie wskazana personalizacja. Dedykacja zostanie wygrawerowana bezpośrednio na powierzchni skarbonki przy zastosowaniu metody laserowej. 

Skarbonka srebrna z grawerem

Skarbonka na chrzest z indywidualnym grawerem będzie wspaniałą pamiątką. Pieniążki odłożone do niej pomogą w przyszłości zrealizować najskrytsze marzenia obdarowanego dziecka. Wygrawerowane życzenia lub dedykacja będą w przyszłości przypominać o ważnym dniu Chrztu Świętego. Precyzyjnie wykonany grawer techniką wyrycia napisu rylcem diamentowym gwarantuje niezwykłą trwałość, dzięki czemu skarbonka dla dziecka z okazji chrztu będzie niesamowitą pamiątką na całe jego życie. W naszych pracowniach używamy nowoczesnych maszyn, a techniki grawerowania opanowaliśmy niemal do perfekcji. Daje to gwarancję, że otrzymane prezenty będą okraszone dokładnymi i długotrwałymi grawerami. Stosowane technologie pozwalają nam personalizować różnego rodzaju nawierzchnie. Dzięki temu możemy zaoferować nie tylko srebrne skarbonki, ale także z grawerem w drewnie.

Skarbonka na chrzciny z nadrukiem

Dużą popularnością cieszą się także skarbonki na chrzest z nadrukiem. Na okrągłej puszce nakleimy kolorową etykietę. Etykieta oczywiście zostanie spersonalizowana. Znajdzie się na niej, wskazane przez Ciebie imię dziecka oraz dedykacje, które będą przypominać w przyszłości o sakramencie chrztu świętego wszystkim domownikom. Blaszana puszka z nadrukiem będzie o tyle przyjazna dla dziecka, że to w każdej chwili będzie mogło swobodnie przeliczyć swoje oszczędności, a po ściągnięciu wieczka, może umieścić w niej skarby, nieco większych rozmiarów. Taka skarbonka na chrzest będzie wyjątkową ozdobą pokoju dziecięcego.

Loading...
Ładowanie ...