Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Pamiątki na Chrzest Święty dla dziewczynki

Nowości w Pamiątki na Chrzest Święty dla dziewczynki

Biblia z nadrukiem na chrzest dla dziewczynki - Odlotowe baloniki
Biblia z nadrukiem na chrzest dla dziewczynki - Dom Boży
Biblia z nadrukiem na chrzest dla dziewczynki - Boże wielki
Sztućce z grawerem dla dzieci w pudełku z dedykacją - Niebieskie baloniki
Pudełko wspomnień pozytywka z grawerem dla dziewczynki - Aniołek
Sztućce z grawerem dla dzieci w pudełku z dedykacją - Różowe baloniki

Pamiątki na Chrzest Święty dla dziewczynki

Tak wyjątkowa uroczystość, jaką jest Chrzest Święty wymaga odpowiedniego prezentu. W tej kategorii zebraliśmy najpiękniejsze pamiątki na chrzciny – są to upominki pełniące funkcję symboliczną, mające przez całe życie przypominać dziecku o dniu, w którym przyjął sakrament. Pamiątka chrztu świętego będzie więc, przede wszystkim otoczona niezwykłym sentymentem i będzie w symbolizować dzień, w którym dziecko dołączyło do Kościoła chrześcijańskiego. Wybierając odpowiednią pamiątkę, warto zdecydować się również na jej personalizację. Grawer dowolnej treści w piękny sposób spersonalizuje Twój prezent na chrzciny i nada mu osobistego charakteru. Warto wybrać upominek nawiązujący do religijnego aspektu tego wydarzenia. Wspaniale w tej roli sprawdzą się ilustrowane biblie dla dzieci czy wydanie Pisma Świętego. Biblie skierowane do najmłodszych napisane są w formie przystępnych opowiadań, dzięki czemu maluszek z łatwością wkroczy w świat biblijnych opowieści. Ilustrowana biblia na pamiątkę Chrztu Świętego umieszczona w niezwykle eleganckiej, drewnianej szkatułce stanowić będzie piękny prezent. Grawer wykonany bezpośrednio na powierzchni szkatułki, według Twojego projektu podkreśli to, jak ważnym wydarzeniem jest przyjęcie sakramentu chrztu.

Pamiątka chrztu świętego dla dziewczynki

Jednym z najbardziej popularnych prezentów są komplety złotej, bądź srebrnej biżuterii – taką pamiątkę wybierają najczęściej rodzice chrzestni. Ich rola w wychowaniu dziecka jest niezwykle ważna i powinni oni wspierać zarówno rodziców, jak i dziecko swoją pomocą przez całe życie. Złota biżuteria na pamiątkę Chrztu Świętego będzie tak samo trwała, jak relacje między rodzicami chrzestnymi a maluszkiem. Medalik z wizerunkiem Matki Boskiej bądź złoty krzyżyk może dodatkowo wzbogacić grawer z imieniem bądź inicjałami ochrzczonego dziecka. Wybierając taki upominek, podarujesz mu wspaniały prezent, który towarzyszyć mu będzie przez całe życie. Jako pamiątka chrztu dla dziewczynki z pewnością sprawdzą się srebrne upominki - delikatne obrazki, gustowne ryngrafy czy urocze grzechotki zachwycą każdego. Obrazki platerowane srebrem z wizerunkiem Matki Boskiej, Świętej Rodziny czy anioła wspaniale dopełnią wygrawerowane życzenia. Stanowić będą nie tylko elegancką dekorację pokoju, ale dzięki dedykacji przypomną maluszkowi o tym, że towarzyszyłeś mu w dniu przyjęcia Chrztu Świętego.

Prezenty na chrzciny dla dziewczynki - pamiątki na całe życie

Każda wybrana przez Ciebie pamiątka chrztu świętego może zostać sygnowana grawerem, haftem czy nadrukiem z Twoim tekstem. Personalizację zamieszczamy bezpośrednio na produkcie bądź na tabliczce przymocowanej do prezentu. Szukając odpowiedniego prezentu możesz wybrać taki upominek, który swoimi barwami nawiąże do płci dziecka. Różowe pamiątki na chrzest pięknie podkreślą jej dziewczęcość i delikatność. Możesz wybrać przedmiot z subtelnym akcentem kolorystycznym – srebrny obrazek otoczony delikatną, różową eko-skórą wspaniale ozdobi pokój małej dziewczynki. Srebrny smoczek z pastelowo-różowym kamieniem umieszczonym w uchwycie swoim uroczym wyglądem zachwyci każdą dziewczynkę. Pamiątki Chrztu Świętego dla dziewczynki w różowym kolorze kolorze będą wspaniałym upominkiem. Urocze buciki wykonane ze srebra i dodatkowo ozdobione cyrkoniami możesz w pełni spersonalizować. Na podeszwie bucików wykonamy grawer dowolnej treści, a wewnątrz etui zamieścimy tabliczkę z życzeniami. Ręcznie wykonana kartka na Chrzest w kolorze pastelowego różu i bieli wspaniale dopełni wybrany przez Ciebie upominek. Wiedz, że indywidualnie skomponowany zestaw to będzie urocza pamiątka chrztu. Zadbaj o to, by prezent na chrzciny dla dziewczynki był jedyny w swoim rodzaju.

Software by P.K.
Loading...
Ładowanie ...