Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Aniołek na chrzest

Aniołek na chrzest - wspaniała pamiątka chrztu świętego

Starannie wykonane aniołki srebrne na chrzest to klasyczny prezent na chrzciny dla maluszka. Poszukując idealnej pamiątki tego ważnego wydarzenia, warto wybrać figurkę przedstawiającą anioła. Taki prezent pięknie wkomponuje się w charakter uroczystości. Upominek w piękny sposób udekoruje i upiększy pokoik dziecięcy. Jako chrześcijanie wierzymy, że każdy z nas jest otoczony opieką swojego anioła stróża. Chroni on nas w przed złem, pomaga w podejmowaniu trudnych decyzji i wspiera nas przez całe życie. Figurka przedstawiająca postać uroczego aniołka przypominać będzie maluszkowi o anielskiej opiece, którą jest nieustannie otaczany. Wybierając taki prezent masz pewność, że będzie wspaniałą pamiątką Chrztu. To, co uczyni Twój upominek niepowtarzalnym to indywidualny grawer, który starannie naniesiemy bezpośrednio na powierzchni figurki. Piękny srebrny aniołek na prezent na chrzest z grawerem dedykacji nabierze wyjątkowości. Będzie to wspaniała pamiątka chrztu świętego. Nic nie zaskoczy Twoich bliskich bardziej niż uroczy prezent z osobistym charakterem. Wybierając opcję personalizacji możesz w pełni zadecydować o tym, jak wyglądać będzie wykonany przez nas grawer. Dobierz odpowiednią treść dedykacji oraz czcionkę, która najbardziej trafia w Twój gust. Grawer wykonamy zgodnie z Twoimi wymaganiami odpowiednią techniką, gwarantującą niezwykłą trwałość. Daje Ci to pewność, że wygrawerowana dedykacja na zawsze będzie przypominać maluszkowi o osobie, która podarowała mu ten przepiękny upominek.

Aniołek z grawerem - prezent dla chłopczyka i dziewczynki

Uroczy aniołek z grawerem na chrzest w piękny sposób ozdobi pokój dziecka. Jest to uniwersalny upominek, doskonały zarówno dla chłopczyka, jak i dziewczynki. Dla małego chłopca możesz wybrać srebrnego aniołka z niebieskimi akcentami kolorystycznymi. Dziewczynce podaruj figurkę ze złotymi detalami. Figurki wykonane techniką laminowania srebrem zachowują swój przepiękny blask na długi czas. Dodatkowe zabezpieczenie warstwą lakieru ochronnego gwarantuje ich nieskazitelny wygląd. Oferujemy także figurkę małego aniołka zamkniętego w przeźroczystym pudełeczku. Wieczko szkatułki dodatkowo ozdobione jest srebrna gwiazdką, a całość tworzy piękną kompozycję. Wybierając personalizację tego prezentu masz możliwość wyboru treści do wygrawerowania na powierzchni pudełeczka. Takie detale jak skrzydła, włoski czy gwiazdy pokryte są warstwą srebra, co tworzy niesamowity efekt wizualny. Indywidualna treść wygrawerowana bezpośrednio na szkatułce świadczyć będzie o Twoim pełnym zaangażowaniu w przygotowanie prezentu.

Aniołki na chrzest - personalizowana pamiątka chrztu świętego

Posrebrzana figurka aniołek na chrzest wraz z indywidualną dedykacją będzie pamiątką jedyną w swoim rodzaju.Klasyczne figurki aniołków wykonane z wysokiej jakości materiału sprawdzą się rewelacyjnie jako prezent na Chrzest Święty małego dziecka. Każde maleństwo powinno otrzymać prezent, który stanie się pamiątką do końca życia. Upominek w postaci aniołka będzie symbolem opieki i troski. Skorzystaj z opcji umieszczenia indywidualnego graweru z dedykacją i podaruj dziewczynce lub chłopczykowi prezent, który zatrzyma do końca życia. Twój grawer nada cech osobistych i sentymentalnego znaczenia wybranej figurce.

Loading...
Ładowanie ...