Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Obrazek na chrzest

Nowości w Obrazek na chrzest

Obrazek w ramce na chrzest dla chłopca - Złota aureola
Obrazek w ramce na chrzest dla dziewczynki - Ochrzczony
Srebrny obrazek z grawerem dla chłopca - Zawsze przy mnie
Srebrny obrazek z grawerem dla dziewczynki - Aniele Boży
Srebrny obrazek z nadrukiem na chrzest - Król nad królami
Srebrny obrazek z grawerem na chrzest - Strzeż mnie

Obrazek na chrzest

Obrazek na chrzest - wspaniała pamiątka chrztu świętego

Szukasz niepowtarzalnej pamiątki na Chrzest, która połączy w sobie tradycję i osobisty charakter? Spraw, aby pamiątka chrztu świętego była wyjątkowa. Wybierz posrebrzane obrazki na Chrzest, które wzbogacone o indywidualną dedykację staną się wyjątkowym prezentem upamiętniającym ten ważny dzień. Jesteśmy pewni, że taki rodzaj prezentu będzie czymś wyjątkowym. Z doświadczenia wiemy, że obrazki na chrzest święty to tradycyjny pomysł na pamiątkę dla dziecka. Wybierz zatem oryginalny prezent na chrzciny. Połączenie klasycznego piękna i religijnego wydźwięku wraz z osobistym znaczeniem to idealne połączenie na ponadczasowy upominek. W tej kategorii możesz znaleźć szeroki wybór eleganckich obrazków platerowanych srebrem. Oferowane przez nas srebrne obrazki na Chrzest umieszczone są na drewnianej podstawie, która jest doskonałym tłem do wykonania graweru. Decydując się na personalizację wybranego prezentu podarujesz maleństwu drogocenną pamiątkę na całe życie. Dedykacja w postaci trwałego graweru będzie wyjątkowo eleganckim dopełnieniem upominku. Obrazek z grawerem na pamiątkę Chrztu nabierze wyjątkowości i ponadczasowego charakteru. W naszej ofercie możesz znaleźć srebrne obrazki z wizerunkiem Matki Boskiej z Dzieciątkiem, Świętej Rodziny oraz aniołów. Szeroki wybór srebrnych obrazków w różnych rozmiarach pozwoli Ci na wybór idealnej pamiątki na chrzest. Oferujemy srebrne obrazki na chrzest umieszczone na podstawie z ciemnego drewna, oprawione białą ramą czy wkomponowane w kryształową oprawę.

Obrazki na chrzest - dla chłopczyka i dziewczynki

Przygotowaliśmy propozycje na klasyczne obrazki – połączenie srebra i głębokiego odcienia drewna tworzy wspaniałą kompozycję. Jeśli szukasz ozdoby, która będzie idealna do dziecięcego pokoju zdecyduj się na nasze srebrne obrazki na chrzest otoczone białą ramką i kolorowym akcentem. Wybierz obrazek z Aniołem Stróżem na Chrzest, który czujnie spoglądającego na śpiące dziecko. Taki prezent przypominać będzie maleństwu o nieustannej opiece, którą otacza go jego własny anioł stróż. Ciepło i blask, którym emanuje scena przedstawiona w obrazku sprawi, że dziecko będzie zawsze czuć się bezpiecznie. Zadbaj o odpowiednią oprawę swojego prezentu i wybierz obrazek w drewnianej szkatułce. Możesz także zdecydować się na niewielki obrazek, jeśli szukasz małej dekoracji dziecięcego pokoju. Posrebrzane obrazki na chrzest święty w większych rozmiarach w piękny sposób ozdobią ścianę w domu maluszka. Srebrny obrazek na Chrzest z wizerunkiem Matki Boskiej z Dzieciątkiem przypomina o matczynej miłości, którą otoczona jest każda ochrzczona osoba. W połączeniu z osobistą dedykacją będzie piękną pamiątką uroczystości Chrztu Świętego. Srebrne obrazki przedstawiające Świętą Rodzinę symbolizuje doskonałą i niezachwianą miłość, która powinna panować w każdej rodzinie oraz radość jaką wnosi do niej dziecko. Wszystkie obrazy charakteryzują wysoką jakością i precyzją wykonania, a ich unikalny wygląd zachwyci każdego.

Srebrny obrazek na chrzest - który model wybrać?

 Obrazki na Chrzest Święty platerowane srebrem doskonale wkomponują się w wystrój każdego pomieszczenia. Starannie wykonane detale oraz efektowne połączenie błyszczących i srebrnych elementów sprawia, że prezentują się wyjątkowo. Obrazek na Chrzest z dedykacją to wyjątkowy sposób na obdarowanie zarówno małej dziewczynki jak i chłopczyka. Wybierz upominek, który swoim klasycznym i i naturalnym pięknem będzie stale przypominać dziecku o wstąpieniu do wspólnoty chrześcijańskiej. Srebrne obrazki na chrzest będą trafionym pomysłem na prezent dla dziewczynki, jak również dla chłopczyka. Wybierając życzenia na chrzest, anioł stóż powinien znajdować się na obrazku, by strzec dziecko. Taki rodzaj prezentu jest niezawodny. Sprawdź, jak pięknie może wyglądać Twój prezent z grawerowaną dedykacją. Obrazek srebrny na chrzest od zawsze był, jest i będzie czymś szczególnym. W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju pamiątki. Czekają na Ciebie dopasowanie kolorystycznie produkty, które sprawdzą się jako prezent od ojca lub matki chrzestnej. Mamy obrazki na chrzest dla chłopca, lecz znajdziesz obrazki na chrzest dla dziewczynki.

Ryngraf na chrzest - wspaniały prezent dla chłopczyka lub dziewczynki

Uroczystość Chrztu Świętego jest ważnym momentem dla całej rodziny. Bliscy chcą podarować maleństwu wyjątkowy prezent na chrzciny, który wspaniale upamiętni to wydarzenie. Jeśli szukasz pamiątki, która oczaruje swoim eleganckim wyglądem i osobistym charakterem, wybierz ryngraf srebrny na prezent dla chłopczyka lub dziewczynki. Podaruj dziecku ryngraf wykonany ze srebra z grawerem dowolnej dedykacji lub życzeń. W naszej ofercie możesz znaleźć kilka rodzajów eleganckich ryngrafów, które zamienią się w wyjątkowy prezent dla dziecka z okazji Chrztu Świętego. Każdy produkt umieszczony jest w elegancki białe pudełeczko, w którego wnętrzu znajduje się laminat w srebrnym kolorze. Dostępne ryngrafy z grawerem na chrzest wykonane są z niezwykłą starannością o szczegóły. W centralnej części ryngrafów znajduje się przepiękna ikona Matki Boskiej Częstochowskiej. Wiedz, że ryngrafy z Matką Boską od zawsze były wspaniałym pomysłem na upominek. Jest to tradycyjna pamiątka chrztu świętego. Kunsztownie wykonane ozdobne szlify sprawiają, że całość wygląda niezwykle imponująco. Oferujemy modele, w których ikona otoczona jest masą perłową lub onyksem. Możesz wybrać także ryngraf, którego matowe tło wspaniale podkreśli połysk szlifowania. Połączenie matowych i błyszczących elementów tworzy oszałamiającą kompozycję. Sięgnij do kategorii, w której znajdziesz ryngrafy na chrzest w eleganckim pudełku prezentowym.

Ryngraf Matka Boska Ostrobramska

Spraw, aby dzień chrztu dla dziecka stał się niepowtarzalną okazją do otrzymania pamiątki na całe życie. Ryngraf z wizerunkiem Matki Boskiej wzbogacony i indywidualną dedykację sprawdzi się jako prezent zarówno dla dziewczynki, jak również dla chłopczyka. Ryngraf na chrzciny będzie sentymentalną pamiątką dla dziecka w każdym wieku. Dołącz opakowanie prezentowe, które oferujemy Ci gratis. Wewnątrz pudełeczka umieścimy specjalną tabliczkę, na której wygrawerujemy wybrane przez Ciebie życzenia. Decydując się na personalizację możesz zadedykować prezent dla dziecka na chrzest w dowolny sposób. Wybierając gotowy wzór do graweru lub przedstawiając nam swój własny sprawisz, że pamiątka nabierze ponadczasowego charakteru. Srebrny ryngraf Matka Boska Częstochowska zapakowany w eleganckie pudełeczko będzie niezwykle szykownym i wyszukanym prezentem z okazji Chrztu. Prezenty dla dziecka powinny być pamiątkowe, by po latach malec, już jako dorosły człowiek mógł spojrzeć na podarunki, które otrzymał od bliskich w dniu tej ważnej uroczystości. Dziecko, które wstępuje do wspólnoty chrześcijańskiej staje się pełnoprawnym członkiem Kościoła Katolickiego. Ryngraf Matka Boska Ostrobramska podarowany na chrzciny będzie zatem jedną z najwspanialszych pamiątek na całe życie. Jesteśmy szczerze przekonani, że ryngrafy Matki Boskiej to tradycyjna pamiątka. 

Srebrny ryngraf na chrzest z grawerem - jaką wybrać dedykację?

Decydując się na srebrną pamiątkę wraz osobistym grawerem masz pewność, że Twój prezent nigdy nie odejdzie w zapomnienie. Ryngraf na chrzest z grawerem będzie oryginalną pamiątką dla każdego dziecka. Personalizacją objęty jest zarówno sam produkt, jak i ozdobne etui. Na odwrocie ryngrafu naniesiemy trwały grawer, który po latach przypomni dziecku o osobie, od której otrzymał tak wspaniały upominek. Twoje dowolna personalizacja sprawi, że ryngrafy będą oryginalną pamiątką dla chłopczyka lub dziewczynki. Życzenia płynące prosto z serca utrwalone w formie graweru wykonanego na tabliczce sprawią, że całość nabierze wyjątkowości i sentymentalnego znaczenia. Ryngraf na chrzest wzbudzi zachwyt swoim oszałamiającym wyglądem, a zamieszczony grawer podkreśli szczególny charakter uroczystości Chrztu. Podaruj dziecku jedyny w swoim rodzaju prezent, który spersonalizujemy specjalne z myślą o nim. Ryngraf srebrny będzie tradycyjnym pomysłem na prezent.

Ryngraf na chrzest - wspaniały prezent dla chłopczyka lub dziewczynki

Uroczystość Chrztu Świętego jest ważnym momentem dla całej rodziny. Bliscy chcą podarować maleństwu wyjątkowy prezent na chrzciny, który wspaniale upamiętni to wydarzenie. Jeśli szukasz pamiątki, która oczaruje swoim eleganckim wyglądem i osobistym charakterem, wybierz ryngraf srebrny na prezent dla chłopczyka lub dziewczynki. Podaruj dziecku ryngraf wykonany ze srebra z grawerem dowolnej dedykacji lub życzeń. W naszej ofercie możesz znaleźć kilka rodzajów eleganckich ryngrafów, które zamienią się w wyjątkowy prezent dla dziecka z okazji Chrztu Świętego. Każdy produkt umieszczony jest w elegancki białe pudełeczko, w którego wnętrzu znajduje się laminat w srebrnym kolorze. Dostępne ryngrafy z grawerem na chrzest wykonane są z niezwykłą starannością o szczegóły. W centralnej części ryngrafów znajduje się przepiękna ikona Matki Boskiej Częstochowskiej. Wiedz, że ryngrafy z Matką Boską od zawsze były wspaniałym pomysłem na upominek. Jest to tradycyjna pamiątka chrztu świętego. Kunsztownie wykonane ozdobne szlify sprawiają, że całość wygląda niezwykle imponująco. Oferujemy modele, w których ikona otoczona jest masą perłową lub onyksem. Możesz wybrać także ryngraf, którego matowe tło wspaniale podkreśli połysk szlifowania. Połączenie matowych i błyszczących elementów tworzy oszałamiającą kompozycję. Sięgnij do kategorii, w której znajdziesz ryngrafy na chrzest w eleganckim pudełku prezentowym.

Ryngraf Matka Boska Ostrobramska

Spraw, aby dzień chrztu dla dziecka stał się niepowtarzalną okazją do otrzymania pamiątki na całe życie. Ryngraf z wizerunkiem Matki Boskiej wzbogacony i indywidualną dedykację sprawdzi się jako prezent zarówno dla dziewczynki, jak również dla chłopczyka. Ryngraf na chrzciny będzie sentymentalną pamiątką dla dziecka w każdym wieku. Dołącz opakowanie prezentowe, które oferujemy Ci gratis. Wewnątrz pudełeczka umieścimy specjalną tabliczkę, na której wygrawerujemy wybrane przez Ciebie życzenia. Decydując się na personalizację możesz zadedykować prezent dla dziecka na chrzest w dowolny sposób. Wybierając gotowy wzór do graweru lub przedstawiając nam swój własny sprawisz, że pamiątka nabierze ponadczasowego charakteru. Srebrny ryngraf Matka Boska Częstochowska zapakowany w eleganckie pudełeczko będzie niezwykle szykownym i wyszukanym prezentem z okazji Chrztu. Prezenty dla dziecka powinny być pamiątkowe, by po latach malec, już jako dorosły człowiek mógł spojrzeć na podarunki, które otrzymał od bliskich w dniu tej ważnej uroczystości. Dziecko, które wstępuje do wspólnoty chrześcijańskiej staje się pełnoprawnym członkiem Kościoła Katolickiego. Ryngraf Matka Boska Ostrobramska podarowany na chrzciny będzie zatem jedną z najwspanialszych pamiątek na całe życie. Jesteśmy szczerze przekonani, że ryngrafy Matki Boskiej to tradycyjna pamiątka. 

Srebrny ryngraf na chrzest z grawerem - jaką wybrać dedykację?

Decydując się na srebrną pamiątkę wraz osobistym grawerem masz pewność, że Twój prezent nigdy nie odejdzie w zapomnienie. Ryngraf na chrzest z grawerem będzie oryginalną pamiątką dla każdego dziecka. Personalizacją objęty jest zarówno sam produkt, jak i ozdobne etui. Na odwrocie ryngrafu naniesiemy trwały grawer, który po latach przypomni dziecku o osobie, od której otrzymał tak wspaniały upominek. Twoje dowolna personalizacja sprawi, że ryngrafy będą oryginalną pamiątką dla chłopczyka lub dziewczynki. Życzenia płynące prosto z serca utrwalone w formie graweru wykonanego na tabliczce sprawią, że całość nabierze wyjątkowości i sentymentalnego znaczenia. Ryngraf na chrzest wzbudzi zachwyt swoim oszałamiającym wyglądem, a zamieszczony grawer podkreśli szczególny charakter uroczystości Chrztu. Podaruj dziecku jedyny w swoim rodzaju prezent, który spersonalizujemy specjalne z myślą o nim. Ryngraf srebrny będzie tradycyjnym pomysłem na prezent.

 

Loading...
Ładowanie ...