Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Pismo Święte z grawerem

Pismo święte z grawerem

Dzień, w którym dziecko przyjmuje Chrzest Święty jest niesamowicie ważnym wydarzeniem. Warto podarować mu prezent na chrzciny, który nawiąże do religijnego aspektu tego wydarzenia i w przyszłości pomoże w rozwoju swojej wiedzy i wiary. Pismo Święte na chrzest towarzyszyć będzie mu przez całe życie – gdy osiągnie odpowiedni wiek, zapoznając się z kolejnymi tekstami odkryje, jak wielką skarbnicą wiedzy jest tak święta księga. Systematyczna lektura Pisma Świętego potrafi zmienić życie człowieka, jego codzienność i postrzeganie świata, ty samym czyniąc go lepszym chrześcijaninem. Pismo Święte na prezent na chrzest zatem jest najpiękniejszym upominkiem, jaki możemy podarować dziecku z tej ważnej okazji. Słowo Boże powinno człowiekowi towarzyszyć do końca życia, dlatego jeśli wprowadzisz je od samego początku w wychowanie malca, to z pewnością będzie samemu wracało do kart Świętej Księgi nie raz. Pismo Święte to wspaniała pamiątka chrztu świętego

Dedykacja do Pisma świętego

W młodszym wieku dziecku łatwiej będzie zrozumieć sens biblijnych opowieści podanych w formie opowiadań zawartych w biblii dla dzieci. Warto jednak zadbać o to, by miał od najmłodszych lat również bardziej poważną lekturę, jaką jest Pismo Święte tysiąclecia. Wspólne czytanie biblii jest pięknym sposobem na połączenie wszystkich członków rodziny. Z pewnością odkryją, że opowieści biblijne są wspaniałą lekcją życia. Całościowe przeczytanie pisma świętego pozwoli całościowo spojrzeć na historię zbawienia, tym samym sprawiając że dziecko lepiej zrozumie wszystkie aspekty swojej wiary. W dniu Chrztu Świętego podaruj maleństwu Pismo Święte dla dzieci i zadbaj o jego rozwój duchowy. Zdecyduj się na personalizację swojego prezentu co sprawi, że będzie on drogocenną pamiątką, która towarzyszyć będzie przez całe życie. Specjalnie dla Ciebie na wierzch Pisma możemy wprowadzić grawer z indywidualną dedykacją, będzie to stanowić bardzo elegancki i niecodzienny dodatek do prezentu. Wszystkie dostępne Pisma Święte posiadają imprimatur – oficjalną aprobatę władz kościelnych na druk. Pismo Święte z dedykacją podarowane z okazji Chrztu będzie wspaniałą pamiątką tego ważnego wydarzenia. Na okładce wybranego przez Ciebie Pisma Świętego umieścimy elegancką tabliczkę, na której wygrawerujemy wybrane przez Ciebie życzenia bądź dedykację. Jest to piękny sposób na spersonalizowanie podarunku i uczynienie go wyjątkowym. Jeśli szukasz wyjątkowo eleganckiej propozycji na prezent, wybierz Pismo Święte w skórzanej oprawie.

Pismo święte na chrzest

Niezwykle szykowne wydanie w białej oprawie ze złotymi zdobieniami zachwyci swoim wyglądem, a biały kolor idealnie wpasuje się w charakter ceremonii. Oferujemy także wydanie Pisma Świętego Nowego i Starego Testamentu posiadające przepiękne ilustracje Gustave"a Dore. Okładka bogato zdobiona złotymi ornamentami odznacza się wyjątkowo klasycznym wyglądem. Możesz wybrać także Biblię Tysiąclecia w wydaniu oazowym – podręczne i praktyczne wydanie Pisma Świętego sprawia, że dziecko będzie mogło mieć księgę zawsze przy sobie. Prezent na Chrzest Święty powinien odznaczać się niebywałą kreatywnością oraz służyć na długie lata. Idealnie w tej roli sprawdzi się Pismo Święte z grawerem. Wybierz do prezentu opakowanie prezentowe, które sprawi, że całość będzie wyróżniać się klasyką i elegancją. Zadbaj o to, by prezent z okazji Chrztu Świętego był wyjątkowy i stał się pamiątką na całe życie. 

Loading...
Ładowanie ...