Kategorie prezentów

Obrazki na chrzest na prezent z grawerem

Obrazek na chrzest - wspaniała pamiątka chrztu świętego

Szukasz niepowtarzalnej pamiątki na Chrzest, która połączy w sobie tradycję i osobisty charakter? Spraw, aby pamiątka chrztu świętego była wyjątkowa. Wybierz posrebrzane obrazki na Chrzest, które wzbogacone o indywidualną dedykację staną się wyjątkowym prezentem upamiętniającym ten ważny dzień. Jesteśmy pewni, że taki rodzaj prezentu będzie czymś wyjątkowym. Z doświadczenia wiemy, że obrazki na chrzest święty to tradycyjny pomysł na pamiątkę dla dziecka. Wybierz zatem oryginalny prezent na chrzciny. Połączenie klasycznego piękna i religijnego wydźwięku wraz z osobistym znaczeniem to idealne połączenie na ponadczasowy upominek. W tej kategorii możesz znaleźć szeroki wybór eleganckich obrazków platerowanych srebrem. Oferowane przez nas srebrne obrazki na Chrzest umieszczone są na drewnianej podstawie, która jest doskonałym tłem do wykonania graweru. Decydując się na personalizację wybranego prezentu podarujesz maleństwu drogocenną pamiątkę na całe życie. Dedykacja w postaci trwałego graweru będzie wyjątkowo eleganckim dopełnieniem upominku. Obrazek z grawerem na pamiątkę Chrztu nabierze wyjątkowości i ponadczasowego charakteru. W naszej ofercie możesz znaleźć srebrne obrazki z wizerunkiem Matki Boskiej z Dzieciątkiem, Świętej Rodziny oraz aniołów. Szeroki wybór srebrnych obrazków w różnych rozmiarach pozwoli Ci na wybór idealnej pamiątki na chrzest. Oferujemy srebrne obrazki na chrzest umieszczone na podstawie z ciemnego drewna, oprawione białą ramą czy wkomponowane w kryształową oprawę.

Obrazki na chrzest - dla chłopczyka i dziewczynki

Przygotowaliśmy propozycje na klasyczne obrazki – połączenie srebra i głębokiego odcienia drewna tworzy wspaniałą kompozycję. Jeśli szukasz ozdoby, która będzie idealna do dziecięcego pokoju zdecyduj się na nasze srebrne obrazki na chrzest otoczone białą ramką i kolorowym akcentem. Wybierz obrazek z Aniołem Stróżem na Chrzest, który czujnie spoglądającego na śpiące dziecko. Taki prezent przypominać będzie maleństwu o nieustannej opiece, którą otacza go jego własny anioł stróż. Ciepło i blask, którym emanuje scena przedstawiona w obrazku sprawi, że dziecko będzie zawsze czuć się bezpiecznie. Zadbaj o odpowiednią oprawę swojego prezentu i wybierz obrazek w drewnianej szkatułce. Możesz także zdecydować się na niewielki obrazek, jeśli szukasz małej dekoracji dziecięcego pokoju. Posrebrzane obrazki na chrzest święty w większych rozmiarach w piękny sposób ozdobią ścianę w domu maluszka. Srebrny obrazek na Chrzest z wizerunkiem Matki Boskiej z Dzieciątkiem przypomina o matczynej miłości, którą otoczona jest każda ochrzczona osoba. W połączeniu z osobistą dedykacją będzie piękną pamiątką uroczystości Chrztu Świętego. Srebrne obrazki przedstawiające Świętą Rodzinę symbolizuje doskonałą i niezachwianą miłość, która powinna panować w każdej rodzinie oraz radość jaką wnosi do niej dziecko. Wszystkie obrazy charakteryzują wysoką jakością i precyzją wykonania, a ich unikalny wygląd zachwyci każdego.

Srebrny obrazek na chrzest - który model wybrać?

 Obrazki na Chrzest Święty platerowane srebrem doskonale wkomponują się w wystrój każdego pomieszczenia. Starannie wykonane detale oraz efektowne połączenie błyszczących i srebrnych elementów sprawia, że prezentują się wyjątkowo. Obrazek na Chrzest z dedykacją to wyjątkowy sposób na obdarowanie zarówno małej dziewczynki jak i chłopczyka. Wybierz upominek, który swoim klasycznym i i naturalnym pięknem będzie stale przypominać dziecku o wstąpieniu do wspólnoty chrześcijańskiej. Srebrne obrazki na chrzest będą trafionym pomysłem na prezent dla dziewczynki, jak również dla chłopczyka. Wybierając życzenia na chrzest, anioł stóż powinien znajdować się na obrazku, by strzec dziecko. Taki rodzaj prezentu jest niezawodny. Sprawdź, jak pięknie może wyglądać Twój prezent z grawerowaną dedykacją. Obrazek srebrny na chrzest od zawsze był, jest i będzie czymś szczególnym. W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju pamiątki. Czekają na Ciebie dopasowanie kolorystycznie produkty, które sprawdzą się jako prezent od ojca lub matki chrzestnej. Mamy obrazki na chrzest dla chłopca, lecz znajdziesz obrazki na chrzest dla dziewczynki.

Inne kategorie

Loading...
Ładowanie ...