Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 16,90 zł

Bileciki i kartki na chrzest z życzeniami

Nowości w Bileciki i kartki na chrzest z życzeniami

Kartka na chrzest z nadrukiem dla dziewczynki - Tęcza
Kartka ze zdjęciem dla chłopca - Droga wiary
Kartka ze zdjęciem dla dziewczynki - Otoczona miłością
Kartka ze zdjęciem dla chłopca - Idziesz z miłością
Kartka ręcznie robiona DL na chrzest dla chłopca - We dni i nocy
Kartka ze zdjęciem dla dziewczynki - Na spotkanie Pana

Bileciki i kartki na chrzest z życzeniami

Kartka na chrzest do wydrukowania - Twoje dowolne życzenia

Wybierając prezent na chrzciny zawsze szukamy dopełnienia w postaci kartki, na której można zamieścić życzenia prosto z serca dla dziecka. By podarunek na chrzest był w pełni skompletowany proponujemy Ci eleganckie bileciki prezentowe do wydruku z życzeniami oraz personalizowane kartki na chrzest oraz ręcznie wykonane tuby z życzeniami. Unikatowa tuba wraz z kartką z życzeniami to prawdziwe rękodziełem artystycznym. Bileciki drukowane są ozdobną czcionką na papierze w kolorze diamentowej bieli. Całość dopełnia koperta w kolorze połyskującego srebra. Z nim Twój prezent będzie kompletny i oryginalny. Pamiątka w postaci kartki lub bileciku z pewnością zachowa się na bardzo długo. Twoje życzenia zostaną umieszczone w jak najbardziej optymalny sposób, a ich treść wybierasz samodzielnie. Unikatowe kartki z życzeniami dla dziecka są zaprojektowane w oryginalny sposób, zarówno dla chłopczyka jak i dziewczynki. Dołączając tak wyjątkową ozdobę sprawisz, że całokształt Twojego prezentu będzie niepowtarzalny i z pewnością zapadnie w pamięci wszystkich gości na bardzo długo. Ich osobisty charakter sprawia, że są jedyną w swoim rodzaju pamiątką.

Bileciki do prezentów do wydrukowania

Wybrane przez Ciebie życzenia na chrzciny wydrukowane na eleganckim bileciku lub we wnętrzu kartki na chrzest do wydruku będą doskonałym dopełnieniem prezentu. Przygotowaliśmy również propozycje na dodatek do prezentu na chrzest w postaci dedykowanych kartek. Możesz zdecydować się na spersonalizowaną kartkę wydrukowaną na wysokiej jakości papierze. Okładkę ozdobi nie tylko indywidualna dedykacja, ale także fotografia dziecka. W środku umieścimy jedyne w swoim rodzaju życzenia płynące prosto z serca. Otrzymasz w ten sposób nie tylko ciekawy dodatek do głównego prezentu, ale także ponadczasową pamiątkę na wiele lat. Przygotowaliśmy kartkę na chrzest dla dziewczynki, w których dominującym kolorem jest pastelowy róż, a dodatkowe grafiki dekoracyjne dodają dziewczęcego uroku. Błękitna kartka na chrzest dla chłopca z fotografią maluszka sprawdzi się idealnie jako uzupełnienie pamiątki. Jeśli doceniasz wyjątkowy charakter ręcznie wykonywanych przedmiotów, oferujemy także ręcznie przygotowane kartki z okazji Chrztu Świętego. Każda jest jedyna w swoim rodzaju, wykonana specjalnie z myślą o dziecku przyjmującym sakrament. Proponujemy różowe kartki dla dziewczynki z ozdobnym wzorem bucików lub wózeczka oraz niebieskie wersje kolorystyczne doskonałe dla chłopczyka. Dołącz subtelny dodatek i spraw, aby Twoja pamiątka chrztu świętego była wyjątkowa. 

Kartka na chrzest ze zdjęciem

Dostępne kartki z dedykacją na chrzest wykonane są z niezwykłą starannością. Ozdobne koronki, kwiaty i kokardki sprawiają, że prezentują się niezwykle uroczo i idealnie pasują do charakteru uroczystości. Podkreślając ważną chwilę chrztu, w środku umieścimy unikatowe życzenia wraz z dedykacją. Możesz wykorzystać jedną z naszych propozycji lub skomponować własny tekst życzeń, dzięki czemu otrzymasz jedyną w swoim rodzaju pamiątkę. Ręcznie przygotowane kartki dostępne są także w komplecie z idealnie dopasowanym pudełkiem. Dostępne wzory są w całości zaprojektowane przez nas, a personalizacją objęte są nie tylko życzenia, ale także kartka i pudełko. Masz dzięki temu pewność, że wybrana przez Ciebie kartka będzie niepowtarzalna. Karteczki na prezenty do wydrukowania mogą stanowić swego rodzaju urozmaicenie. Każdy prezent będzie wyróżniał się zdecydowanie na tle pozostałych, gdy zostanie opatrzony bilecikiem z dedykacją na chrzciny dla dziecka. Koniecznie musisz przemyśleć jakie chcesz złożyć życzenia na chrzciny dla chłopca. Indywidualne dedykacje zawsze są swego rodzaju problemem. Często nie wiemy co zadedykować dziecku w tak ważnym dniu jak chrzest święty. Życzenia na chrzciny dla dziewczynki i chłopczyka powinny płynąć prosto z serca. Dlatego kompletnie nie zastanawiaj się nad ich formą, rymem czy dodatkowymi zależnościami. Koniecznie przelej z naszą pomocą na papier te słowa, które chciałbyś, aby się w jego dorosłym życiu spełniły. Wiemy doskonale jak ważne są życzenia na chrzest. Dlatego z tej racji przygotowaliśmy gotowe teksty i przykłady dedykacji. Nie tylko Ty jesteś w potrzebie. Z wielką chęcią pomagamy osobom, które potrzebują pomocy przy wybraniu odpowiednich dedykacji. To wydaje się takie proste, lecz tylko na początku. Z biegiem czasu, gdy przychodzi przelać słowa na papier mamy nie mały dylemat. Co napisać malutkiemu dziecku? Jeśli rodzice zachowają kartki na chrzest, z pewnością malec w dorosłym życiu będzie chciał przeczytać swoje dedykacje. 

Software by P.K.
Loading...
Ładowanie ...