Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Ramka na chrzest

Nowości w Ramka na chrzest

Ramka 3D z odlewem gipsowym i grawerem - Data i godzina
Ramka posrebrzana na zdjęcie z pozytywką - Zawsze przy Tobie
Posrebrzana ramka z odciskiem dla dziewczynki na prezent na chrzest
Dyplom ze zdjęciem i dedykacją - prezent na Chrzest Święty
Dyplom ze zdjęciem i dedykacją - prezent na Chrzest Święty
Ramka na zdjęcie i odlew 3D z grawerem dla dziecka

Ramka na chrzest

Ramki na zdjęcia na chrzest

Nadszedł czas na wybór wyjątkowego prezentu dla dziecka na chrzest? Jesteś Matką chrzestną i chcesz wręczyć pamiątkę, która pozostanie dziecku na długi czas? Spersonalizowane ramki to pomysł na prezent, który świetnie się sprawdzi. Posiadamy ramki z różowym akcentem kolorystycznym dla dziewczynki, niebieskie dla chłopca oraz klasyczne srebrne. Na każdej z nich zamieścimy Twój przygotowany tekst: życzenia czy dedykację. Grawer uwieczni Twoje ciepłe słowa skierowane do maluszka w dniu Chrztu Świętego. Ramka na zdjęcia z grawerem świetnie skomponuje się z wystrojem pokoju dziecięcego.

Ramka na zdjęcia z grawerem

Ciekawą propozycją prezentu z okazji Chrztu Świętego są specjalne ramki na zdjęcie z przygotowanym miejscem na odcisk rączki lub stópki. Na powierzchni ramki wygrawerujemy dedykację i datę Chrztu lub inną, dowolną treść. Dołączona masa pozwoli rodzicom wykonać dokładny odcisk, który następnie umieszczą w ramce. Będzie to wspaniała pamiątką zarówno uroczystości Chrztu, jak również okresu niemowlęcego. Z pewnością z biegiem lat rodzice nie będą w stanie uwierzyć, że ich dziecko było takie maleńkie. Dostępne są podwójne oraz potrójne ramki na odcisk. Drewniana, grawerowana ramka z umieszczonym odciskiem rączki i stópki maluszka będzie niesamowitą pamiątką. Ramka na zdjęcie i odciski jest dostępna w wersji klasycznej - za zaszklona szybką, a także w wersji ozdobnej - elementy ramki są związane ze sobą za pomocą wstążki.

Obrazy ze zdjęciem dziecka

Oferujemy także ciekawe obrazy w ramce ze zdjęciem dziecka oraz metryczką. Wystarczy, że prześlesz nam zdjęcie maluszka oraz takie informacje jak data narodzin, waga i wzrost, a my stworzymy dla Ciebie wyjątkowy prezent. Możesz wybrać także kolor tła oraz ramki, dzięki czemu stworzysz personalizowany obraz, który będzie jedyny w swoim rodzaju. Przeważnie stosowane przez nas w obrazach ramki na chrzest są koloru białego, dzięki czemu lepiej komponują się z ceremonią kościelną. Personalizowane plakaty i obrazy są drukowane na wysokiej jakości płótnie przy zastosowaniu ekologicznych i bezwonnych tuszów. Wszystkie prezenty są starannie wykonane i przystosowane do postawienia na półce lub zawieszenia na ścianie, dzięki czemu są nie tylko pamiątką chrztu świętego, ale także praktyczną ozdobą pokoju dziecka. Obrazy i plakaty są w dwóch wersjach kolorystycznych - różowej dla dziewczynki, oraz w niebieskiej kolorystyce z przeznaczeniem dla chłopca.

Drewniane ramki na zdjęcia na chrzest

Kolejną, niezwykle elegancką propozycją na prezent z okazji chrztu jest drewniana ramka ze zdjęciem, życzeniami oraz złoconymi bucikami. Przygotowaliśmy niebieską oraz różową wersję kolorystyczną tego prezentu. Piękna ramka na prezent wraz z unikalnymi życzeniami zapadnie w pamięć na długi czas. Taki upominek ukaże Twoje zaangażowanie włożone w jego wybór – w końcu jesteś współtwórcą tego wyjątkowego prezentu. Unikatowy prezent na chrzciny, wykonany według Twojego pomysłu będzie będzie nie tylko pełnić funkcję dekoracyjną, ale nabierze sentymentalnego znaczenia. Wszystkie ramki na zdjęcia z drewna są opatrzone grawerem, zamieszczonym bezpośrednio na ich powierzchni. Zamieść na nich dowolną treść - imię dziecka, datę urodzenia lub chrztu, a nawet własny podpis. Taka personalizacja uczyni prezent wieczną pamiątką. Zdjęcie dziecka w takiej ramce stanie się najważniejszą ozdobą w jego pokoju. Dziecko przez pierwszy rok życia zmienia się i rośnie niemalże na naszych oczach. Jeśli chcesz zachować wspomnienia z tego czasu, wybierz na prezent ramkę na zdjęcia z miejscem na 12 zdjęć z kolejnych miesięcy życia maluszka. Na jej powierzchni umieścimy tabliczkę z grawerem, dzięki nabierze jeszcze większego znaczenia. Kolorowa ramka z grawerem dedykacji ze zdjęciami maluszka będzie przywoływać piękne wspomnienia z wczesnego dzieciństwa.

Ramka z grawerem na chrzciny

Jeśli szukasz niezwykle eleganckiego upominku, wybierz ramki na zdjęcia platerowane srebrem. Ramki są pokryte warstwą srebra wysokiej próby, dzięki czemu prezentują się bardzo efektownie, a także są niesamowicie wytrzymałe. Zgromadzą zdjęcia z dzieciństwa i przechowają je przez wiele lat. Bezpośrednio na drewnianej części ramki na zdjęcie na chrzest, zostanie zamieszczony grawer z dedykacją. Wykonany grawer pokreśli wagę i znaczenie momentu przyjęcia Chrztu Świętego. Tak szykowny prezent idealnie wpasuje się w charakter uroczystości. Ramka z grawerem będzie wspaniałą ozdobą pokoju dziecięcego, jednocześnie przywołującą piękne wspomnienia. Tabliczka z dedykacją na froncie lub bezpośredni grawer na odwrocie nadadzą jej osobistego charakteru. Zapewnij maluszkowi cudowne wspomnienia z dnia chrztu i wręcz mu wyjątkowy prezent, jakim jest ramka na fotografie.

Ramki na zdjęcia na prezent na chrzest

Niezależnie od materiału, który został zastosowany do wyprodukowania ramki do zdjęć dla dzieci, wszystkie oferowane przez nas ramki charakteryzują się wysoką jakości. Srebrne ramki są sprowadzane od włoskiego producenta, który od lat jest pionierem w produkcji posrebrzanych obrazków sakralnych oraz srebrnych ramek. Jego doświadczenie jest gwarancją, że kupiony przez Ciebie prezent będzie towarzyszył dziecku przez wiele lat w bardzo dobrym stanie. Wiemy, jak ważną okazją jest Chrzest Święty i pragniemy, aby nasze prezenty wywiązały się ze swojego zadania. Dbamy, aby ramki na zdjęcia na chrzciny były praktyczne, ale zarazem wyjątkowe. Dlatego oferujemy Ci możliwość pełnej personalizacji. Zamieść dowolny tekst lub życzenia na prezencie. Wyjątkowe zdjęcia z dzieciństwa zasługują na wyjątkową oprawę.

Ramki do zdjęć z dedykacją

Oferujemy Ci ramki z grawerem, ale także plakaty z nadrukiem w drewnianych ramkach. Personalizujemy prezenty na wiele sposobów. Ramka na chrzest może być opatrzona grawerem diamentowym bądź laserowym. Obie metody są przez nas dopracowane, aby treści zamieszczane na prezentach były trwałe, dokładne i wyraźne. Plakaty i obrazy drukujemy na nowoczesnych ploterach drukarskich. Maszyny dostosowane do wysokiej jakości nadruków. Zarówno ramki na chrzest oraz obrazy z nadrukiem są pięknie wykonane.

Loading...
Ładowanie ...