Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 16,90 zł

Prezent od Babci i Dziadka na Chrzest

Nowości w Prezent od Babci i Dziadka na Chrzest

Lalka Metoo królik z imieniem dziecka - Serduszko
Ramka 3D z odlewem gipsowym i grawerem - Data i godzina
Księga baśni Calineczka dla dziewczynki z nadrukiem - Marzenia
Złoty medalik okrągły z łańcuszkiem na chrzest - Dla dziewczynki
Kryształowe serce na chrzest - Pamiątka od babci dla wnuczki
Kryształowe serce na chrzest - Pamiątka od babci

Prezent od Babci i Dziadka na Chrzest

Jaki prezent na chrzciny od dziadków?

Wielka radość gości w sercu babci i dziadka, gdy na świat przychodzi wnuczek lub wnuczka. Dziadkowie z dumą służą swoim doświadczeniem i pomocą przy nowo narodzonym dziecku. To osoby, które są w stanie poświęcić wszystko dla nowego członka rodziny. Życzeniem babci i dziadka jest wychowanie dziecka w duchu tradycji religii chrześcijańskiej. Ta kategoria prezentowa powstała, aby przedstawić propozycje, które sprawdzą się jako pamiątka chrztu świętego od dziadków.

Prezent na chrzest od dziadków w duchu tradycji chrześcijańskiej

Chrzest Święty to włączenie dziecka we wspólnotę chrześcijańską. Nie ma wątpliwości, że w tym dniu maluszek powinien otrzymać upominek o treści religijnej. Nasz sklep podsuwa wiele pomysłów na prezenty na chrzest od dziadków. Pięknym podarunkiem będzie ilustrowana Biblia dla dzieci. Wydanie zawiera najważniejsze wydarzenia Starego i Nowego Testamentu, opisane przystępnym dla dziecka językiem, więc chętnie ono po nie sięgnie gdy już nieco podrośnie i będzie poszukiwało swojej pierwszej lektury. Biblia zostanie umieszczona w spersonalizowanej obwolucie, na której nadrukujemy imię dziecka oraz podpis, przypominający przez długie lata, że jest to prezent na chrzest od dziadków. Inną tradycyjną propozycją prezentową, która stanie się ozdobą dziecinnego pokoju, jest posrebrzany obrazek z postaciami Matki Boskiej i dzieciątka, Anioła Stróża, albo Świętej Rodziny. Wszystkie obrazki posiadają certyfikaty autentyczności, są bardzo starannie wykonane. Zazwyczaj na odwrocie obrazka znajduje się miejsce, na którym wygrawerujemy dowolne życzenia na chrzest od babci i dziadka.

Pamiątka chrztu świętego od dziadków – złote i srebrne medaliki

Medaliki z Matką Boską oraz złote lub srebrne krzyżyki to tradycyjny prezent na chrzciny od dziadków lub rodziców chrzestnych. Biżuteria z motywem religijnym, na naszym sklepie, wyróżnia się pełną personalizacją. Oznacza to, że dziecko otrzyma piękny medalik z grawerem w ozdobnym pudełeczku, wewnątrz, którego znajdzie się miejsce na życzenia na chrzest od dziadków. Osobista dedykacja na tabliczce w pudełku, sprawi, że wnuczek lub wnuczka nigdy nie zapomni o tym, od kogo otrzymał upominek. Medaliki, które posiadamy w ofercie są wykonane z wysokiej jakości kruszcu, tak aby mogły przez długi czas służyć dziecku i w przyszłości towarzyszyły mu na kolejnych ważnych uroczystościach religijnych, jak na przykład Pierwsza Komunia Święta. Złota i srebrna biżuteria to doskonały pomysł na prezent od dziadków na chrzest.

Oryginalny prezent na chrzciny od dziadków

Pudełko wspomnień pozwoli na długo zatrzymać chwile dzieciństwa w jednym miejscu. To śliczna pamiątka chrztu od dziadków. Drewniane pudełko, opatrzone pięknym kolorowym nadrukiem, albo tradycyjnym grawerem, zostanie wypełnione opakowaniami, ze ściśle określonym przeznaczeniem. Na każdym woreczku znajdzie się konkretna informacja, np. pierwszy ząbek, pierwszy smoczek czy opaska szpitalna. Jaki prezent na chrzciny od dziadków lepiej posegreguje skarby dzieciństwa? Chyba żaden. Chociaż! Album na zdjęcia pozwoli na pomieszczenie wszystkich ważnych fotografii. Tylko czy album można uznać za oryginalny pomysł na prezent na chrzest od dziadków? Jeśli upominek zostanie wzbogacony własnym grawerem to zdecydowanie tak. Na albumie wygrawerujemy imię dziecka, datę uroczystości oraz podpis, bądź wskazane dedykacje na chrzest od dziadków. Do wyboru mamy eleganckie albumy skórzane i drewniane.

Prezent na chrzest dla chłopca od dziadków

W ofercie posiadamy produkty, które sprawdzą się typowo na prezent od dziadków na chrzciny wnuka. Oryginalnym upominkiem będzie niebieska miarka wzrostu. Prezent będzie szczególny, gdyż na miarce znajdzie się pełna personalizacja w postaci nadruku - zdjęcia dziecka, imienia oraz wskazanej daty. Kolejną propozycją, chętnie wybieraną szczególnie jako prezent na chrzciny od babci jest srebrna grzechotka z grawerem. Grzechotki są personalizowane tradycyjną metodą grawerowania diamentowego. Pakujemy je w ozdobne pudełeczka z przymocowaną wewnątrz tabliczką, na której znajdą się życzenia na chrzest od babci. Konik, miś, słonik czy aniołki – grzechotki mają różne kształty i zdobienia, a na prawie każdej z nich, znajduje się tarcza zegara, na której wygrawerujemy wskazówki adekwatne do godziny narodzin dziecka. Inna grawerowana pamiątka chrztu świętego od dziadków to posrebrzana skarbonka. Dla chłopców szczególnie polecamy skarbonki w kształcie autka, samochodu wyścigowego, wozu strażackiego czy statku piratów.

Prezent na chrzciny dla dziewczynki od dziadków

Jaki prezent na chrzest od dziadków wybrać dla dziewczynki? Sprawdzonym pomysłem będzie pierwsza osobista biżuteria, bądź akcesoria pielęgnacyjne. Kolczyki w pudełeczku z miejscem na dedykację, albo zestaw szczotka, lusterko i grzebyk z grawerem, będą praktycznym upominkiem, a także pamiątką chrztu w jednym. Charakter pamiątkowy mają także srebrne łyżeczki z pełną personalizacją. Grawer naniesiemy na łyżeczkę w formie dowolnego tekstu oraz wskazówek zegara na ozdobnej tarczy. Tabliczka z życzeniami znajdzie się również w przystosowanym do rozmiaru łyżeczki pudełku. Za pomocą edytora wprowadzisz tam dowolny tekst i stworzysz unikalny prezent na chrzciny dla dziewczynki od dziadków.

Prezent na chrzest święty od babci i dziadka

Niezależnie, czy poszukiwany jest prezent na chrzest dla chłopca od dziadków, czy upominek dla dziewczynki, w naszej szerokiej ofercie znajdziesz zarówno tradycyjne pamiątki oraz praktyczne rozwiązania prezentowe, dostosowane do dziecka każdej płci. Wszystkie prezenty na chrzest od babci i dziadka cechują się personalizacją, pod postacią graweru, haftu lub nadruku. Gwarantujemy przede wszystkim niekwestionowaną jakość naszych upominków i wysyłkę zawsze na czas. Sumienność jest domeną babci i dziadka. Dbamy, aby pamiątka chrztu świętego od dziadków reprezentowała ważne dla nich wartości.

Zobacz także, co proponujemy na Prezent na Chrzciny od Matki Chrzestnej oraz na Prezent na Chrzest od Ojca Chrzestnego.

Software by P.K.
Loading...
Ładowanie ...