Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Buciki srebrne na chrzest

Nowości w Buciki srebrne na chrzest

Srebrny bucik dla chłopca z cyrkoniami (pr. 925) + opcja graweru na chrzest
Srebrny bucik dla dziewczynki z cyrkoniami (pr. 925) + opcja grawerowania
Srebrne buciki dla dziewczynki z cyrkoniami (pr. 925) + opcja graweru
Bucik ze srebra pr. 925 na prezent z grawerem z okazji chrztu
Srebrny bucik pr. 925 z grawerem na prezent z okazji Chrztu Świętego
Para srebrnych bucików pr. 925 z grawerem na prezent dla dziecka

Buciki srebrne na chrzest

Srebrne buciki na chrzest

Uroczystość Chrztu Świętego jest niesamowicie ważnym wydarzeniem dla małego człowieka. W tym ważnym momencie towarzyszą mu najbliższe osoby, które chcą być świadkami tego przełomowego wydarzenia. Każdy chce podarować niezwykłą pamiątkę tego dnia, która będzie towarzyszyć dziecku przez całe życie. Stwórz wyjątkowy prezent na chrzciny dla dziecka. Decydując się na srebrne buciki z grawerem dowolnej dedykacji, możesz podarować dziecku wyjątkową pamiątkę. Buciki umieszczone są w eleganckim etui, wewnątrz którego zamieszczony zostanie grawer z Twoimi życzeniami. Spraw, aby to właśnie ten dzień był szczególny.

Srebrne buciki na chrzciny

Buciki na chrzest wykonane są w całości ze srebra próby 925. Dodatkowo ozdobione są pięknie połyskującymi kryształkami. Odpowiednio dla dziewczynki zdobienie jest dopasowane kolorystycznie. Dla dziewczynki kryształki ozdobne są w kolorze czerwonym, a dla chłopczyka w kolorze niebieskim. Możesz zdecydować się na parę bucików lub jeden bucik. Srebrne buciki charakteryzują się niezwykłą precyzją wykonania. Mimo swoich niewielkich rozmiarów widoczne są starannie wykonane detale. Sznurówki i kokardki, urocze motyle i kwiatki – takie szczegóły sprawiają, że buciki prezentuję się niezwykle efektownie. Dodatkowo wyposażone są w srebrny łańcuszek, który umożliwia ich zawieszenie.

Buciki z grawerem na chrzest

Wybrane przez Ciebie srebrne buciki na chrzest dopełni indywidualny grawer wykonany na podeszwie. Treścią graweru może być zarówno imię dziecka, data chrztu lub krótka dedykacja. Wybrany przez Ciebie tekst naniesiony w formie trwałego graweru sprawi, że będzie to niezwykła pamiątka Chrztu. Wszystkie dostępne buciki posiadają otwieraną podeszwę – jest to doskonały schowek na pierwszy ząbek lub pierwszy pukiel włosów. Wysoka precyzja wykonania, staranność o detale, indywidualny grawer i możliwość przechowania drogocennej pamiątki – to wszystko sprawia, że taki prezent będzie drogocenną pamiątką na całe życie. Rodzice dziecka bez wątpienia docenią Twoje zaangażowanie w wybór upominku, a w przyszłości będzie on sprawiać maluszkowi wielką radość. Przepiękne buciki ze srebra dla chłopca ozdobione niebieskimi kryształkami będą wspaniałą ozdobą pokoju dziecięcego. Dla dziewczynki idealnie sprawdzą się srebrne buciki z wkomponowanymi czerwonymi kryształkami, które tworzą delikatne kwiaty. Dodatkowego uroku nadaje gustowne, białe pudełeczko, które idealnie pasuje do charakteru uroczystości Chrztu Świętego. Całość dopełni elegancka tabliczka z laserowo wykonanym grawerem.

Buciki na chrzest z grawerem

Możesz skomponować własne życzenia i dodatkowo ozdobić wybraną przez Ciebie grafiką lub skorzystać z naszej propozycji na życzenia z okazji Chrztu. Dedykacja wraz z datą uroczystości dopełni całość i sprawi, że pamiątka chrztu świętego nabierze ponadczasowego charakteru. Wygrawerowane buciki srebrne na prezent zapakowane w tak wyjątkowy sposób z pewnością wzruszą nie tylko rodziców maluszka, ale także wszystkich gości. Grawer wykonany zarówno na bucikach, jak i laminowanej tabliczce z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn jest niezwykle trwały. Buciki ze srebra z grawerem życzeń będą nietypową pamiątką do końca życia.

Srebrne buciki dla dziewczynki i chłopca

Zastanawiasz się, które srebrne buciki na chrzciny będą najlepszym prezentem dla dziewczynki? Większość bucików jest uniwersalnych i możesz je dopasować do dzieci obojga płci. Typowo dla dziewczynki polecimy buciki srebrne z czerwonymi elementami, pod postacią ozdobnych kwiatuszków. Oba buciki zostaną spersonalizowane poprzez grawer na "podeszwie" bucika. Co więcej srebrne buciki dla dziewczynki posiadają schowek na małe skarby z dzieciństwa. W buciku można przechować na przykład pierwszy ząbek, ewentualnie pukiel włosów. Jak w przypadku wszystkich naszych prezentów, szczególną uwagę przywiązujemy do precyzji wykonania, zarówno zdobień na produkcie, jak i na dokładności samego graweru. Jeżeli chodzi o propozycję na prezent dla chłopczyka, to możemy polecić te same srebrne buciki w niebieskiej wersji kolorystycznej.

Srebrne buciki do chrztu od rodziców chrzestnych lub dziadków

Kto najczęściej decyduje się na zakup pięknej pamiątki chrztu świętego, jaką są srebrne buciki z grawerem? Wśród najczęściej kupujących taki prezent są rodzice chrzestni oraz dziadkowie. Taki piękny i oryginalny prezent może być wręczony przez każdego. Równie dobrze buciki na chrzest z grawerem mogą być upominkiem od cioci, czy znajomych rodziny. Z pewnością będzie to dla dziecka pamiątka na wiele lat, a unikalny grawer z dedykacją doczeka dnia, aż dziecko podrośnie i odczyta go samodzielnie.

Loading...
Ładowanie ...