Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Prezent od Ojca Chrzestnego

Nowości w Prezent od Ojca Chrzestnego

Ramka 3D z odlewem gipsowym i grawerem - Data i godzina
Srebrny obrazek z grawerem na chrzest - Rozkaz od Boga
Kryształowe serce z grawerem dedykacji - Od ojca chrzestnego
Balon z helem z nadrukiem imienia - Chrzest Święty
Album drewniany Serce z nadrukiem - Dzień Chrztu
Album drewniany Serce z nadrukiem - Wspomnienie Chrztu

Prezent od Ojca Chrzestnego

Prezent na chrzest od chrzestnego

Ojciec Chrzestny to funkcja na całe życie. Gdy dziecko wstępuje we wspólnotę kościoła, potrzebuje duchowego opiekuna, nie tylko podczas ceremonii chrztu, ale przez kolejne lata. Rolą chrzestnego jest wspieranie rodziców w kształtowaniu małego człowieka. Warto zadbać o swojego podopiecznego już od samego początku. Jest kilka obowiązków związanych z obrządkiem chrztu, o których nie można zapomnieć. Podpowiemy Ci w kwestii, na której znamy się najlepiej, czyli doradzimy co wybrać na prezent na chrzciny od chrzestnego.

Prezent na chrzciny od Ojca Chrzestnego – od czego zacząć?

Zanim zaczniemy szukać pomysłu na prezent na chrzest od chrzestnego należy zaopatrzyć się w niezbędne przedmioty do przeprowadzenia ceremonii w kościele. Zgodnie z tradycją przyjmuje się, że zakup szatki i świecy do chrztu to zadanie rodziców chrzestnych. W większości przypadków, matka chrzestna jest odpowiedzialna za to, aby nie zabrakło białej szatki, natomiast świeca chrzcielna to prezent od ojca chrzestnego. Oferujemy wiele rodzajów świec, w różnych wariantach kolorystycznych i z pięknymi zdobieniami. Przygotowaliśmy świece z przeznaczeniem dla dziewczynki, jak i na prezent na chrzciny dla chłopca od ojca chrzestnego. W naszym sklepie znajdziesz także gotowy zestaw szatka i świeca w jednej linii kolorystycznej.

Pamiątka Chrztu od Ojca Chrzestnego – piękny podarunek na lata

Biżuteria nawiązująca do tematyki religijnej to chętnie wybierany prezent na chrzciny od ojca chrzestnego. Złoty krzyżyk lub medalik z Matką Boską, który został wręczony w dniu chrztu, bardzo często towarzyszy dziecku także podczas uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Taki podarunek to najważniejsza pamiątka chrztu od ojca chrzestnego. Jeżeli dziecko posiada już medalik, w naszym sklepie znajdziesz wiele sprawdzonych propozycji prezentowych z treściami religijnymi. Szczególną pamiątką są posrebrzane obrazki, z podobizną Świętej Rodziny bądź Anioła Stróża. Cechą wspólną, jaką posiada każdy prezent na chrzest od ojca chrzestnego znajdujący się na naszej stronie jest personalizacja. Zarówno na biżuterii, jak i na pamiątkowych obrazkach zamieścimy grawer. Ponadto medaliki otrzymasz w eleganckim pudełeczku z tabliczką, na której wygrawerujemy wskazane życzenia od ojca chrzestnego.

Praktyczne propozycje na prezent na chrzciny od chrzestnego

Na jaki prezent na chrzest od ojca chrzestnego postawić gdy zdecydujemy się na coś praktycznego? W ofercie sklepu prezentynachrzest.com znajduje się wiele propozycji, które ułatwią codzienne życie rodzicom maluszka, jak również samemu dziecku. Dużym zainteresowaniem cieszą się bukieciki, torty i oryginalne figurki z pampersów, świetnie sprawdzające się jako prezent na chrzciny od chrzestnego. Na każdym z takich praktycznych upominków zamieścimy wskazany haft. Dobrze jest zadbać także o szykowny ubiór noworodka. Na naszej stronie odnajdziesz ubranka dla dziecka oraz body z nadrukiem imienia albo całej metryczki. Przydatnym prezentem będzie zestaw sztućców z grawerem. Personalizacja na sztućcach oraz na drewnianej skrzynce sprawi, że będzie to wieloletnia pamiątka chrztu świętego od ojca chrzestnego.

Prezent na chrzciny dla chłopca od ojca chrzestnego

Zmienną, która decyduje o tym co wybrać na prezent od chrzestnego na chrzciny jest płeć dziecka. Niemowlęta mają zbliżone potrzeby, niezależnie od tego czy są chłopcem, czy dziewczynką. Prezent na chrzest od chrzestnego dla chłopca utrzymywany jest w odpowiedniej płci kolorystyce. Rodzice, jak i zapewne sam maluch, ucieszą się z niebieskiego kocyka z mikrofiby z wyhaftowanym misiem i imieniem synka. Jeszcze większą radość sprawią maluszkowi drewniane klocki w formie układanek, które pobudzą wyobraźnię do bujnego działania. Oczywiście, wszystkich mieszkańców i gości, trzeba pozbawić wątpliwości kto jest właścicielem kolorowych klocków. Na produkcie zamieścimy spersonalizowany podpis, a także informację, że jest to prezent na chrzest dla chłopca od chrzestnego.

Prezent na chrzciny dla dziewczynki od chrzestnego

Dziewczynki mają swoje własne wymagania, które uwidaczniają od pierwszych dni życia. Co można podarować małej księżniczce w dniu chrztu świętego, aby spełnić jej oczekiwania? Nasza propozycja na prezent na chrzciny dla dziewczynki od chrzestnego to pozytywka z grawerem. W kategorii Pozytywki na Chrzest znajduje się ogromny wybór pięknych prezentów dla dziewczynki. Posiadamy pozłacane pozytywki z kryształami Swarovski oraz figurki w szklanej kuli. Każda pozytywka wygrywa nastrojową melodię, która stanie się muzyką z dzieciństwa. Prezent okraszony tradycyjnym grawerem zyska z czasem niezwykłą wartość sentymentalną. Z pewnością będzie to wyjątkowa pamiątka chrztu od ojca chrzestnego.

Jaki prezent na chrzciny od chrzestnego?

Prezent od chrzestnego na chrzest nie musi być drogi. Najważniejsze, aby był to upominek osobisty i o pewnej jakości. Nasze prezenty na chrzest są gwarancją fachowego wykonania. Dbamy, aby chrześniacy otrzymali podarunki, które będą długotrwałe. Nanoszona przez nas personalizacja pod postacią graweru, haftu i nadruku na pewno doczeka momentu, w którym dziecko będzie mogło samodzielnie ją odczytać. Wybierając prezentynachrzest.com zyskujesz pewność, że prezent na chrzciny od chrzestnego będzie wyjątkowy.

Sprawdź również nasze propozycje na Prezent na Chrzest od Matki Chrzestnej oraz Prezent na Chrzciny od Dziadków.

Loading...
Ładowanie ...