Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Grzechotki na Chrzest

Nowości w Grzechotki na Chrzest

Grzechotka srebrna pr. 925 z grawerem dla dziecka - Dar miłosierdzia
Grzechotka srebrna pr. 925 z grawerem dla chłopca - Święte błogosławieństwo
Grzechotka srebrna pr. 925 z grawerem dla dziewczynki - Święte wspomnienie
Grzechotka srebrna pr. 925 z grawerem dla chłopca - Droga dziękczynienia
Grzechotka srebrna pr. 925 z grawerem dla chłopca - Buciki
Grzechotka srebrna pr. 925 z grawerem dla dziewczynki - Blask

Grzechotki na Chrzest

Srebrne grzechotki na chrzest

Grzechotki na chrzest mają w sobie coś niezwykłego. Można z pełną zgodnością stwierdzić, że są ponadczasowe. I to z dwóch powodów! Po pierwsze srebrne grzechotki są bardzo popularnymi prezentami na chrzciny od wielu lat. W domach rodzinnych możemy odnaleźć takie pamiątki chrztu, które otrzymali nasi rodzice od swoich chrzestnych, czy dziadków. Drugą oznaką ponadczasowości jest właśnie długotrwałość grzechotek. Na wszystkie grzechotki znajdujące się w naszej ofercie dajemy gwarancję, że przetrwają wiele lat i dziecko będzie mogło przy nich dorastać, aż pewnego dnia samodzielnie odczyta dedykację na nich wygrawerowaną, a upominek ciągle będzie w doskonałym stanie. Srebrna grzechotka właśnie, dlatego jest wyjątkową pamiątką chrztu świętego, cieszącą się ciągle ogromną popularnością. Będzie to wspaniały prezent na chrzciny.

Grzechotki z grawerem na prezent na chrzciny

Na naszym sklepie ponosimy wartość prezentów za sprawą personalizacji. Jak wygląda spersonalizowanie grzechotki na chrzest? Oferowana przez nas personalizacja w przypadku tego typu upominku jest dwuetapowa. Pierwszym etapem jest bezpośredni grawer na powierzchni srebrnej grzechotki. Na podarunku wygrawerujemy wskazany przez Ciebie, dowolny tekst. Może być to imię dziecka, albo data chrztu. Wedle uznania znajdzie się również miejsce na podpis od osoby obdarowującej, aby dziecko zawsze wiedziało, kto był z nim podczas uroczystości chrztu. Możliwość personalizacji wybranej przez Ciebie grzechotki daje Ci pewność, że Twój prezent na chrzciny będzie pamiątką na wiele lat. Srebrna grzechotka z grawerem zyska dodatkową wartość - sentymentalną. Grawer na upominku to nie jedyna personalizacja prezentu. Dodatkowo naniesiemy wskazaną przez Ciebie dedykację na tabliczce, która znajdzie się wewnątrz pudełeczka na grzechotkę. Tworząc nasze prezenty dbamy o wszystkie szczegóły, dlatego zawsze dobieramy kolor tabliczki do przedmiotu. Jeżeli w pudełku znajdzie się srebrna grzechotka to dedykowana tabliczka również będzie w tym odcieniu.

Srebrna grzechotka w dekoracyjnym pudełeczku

Wszystkie srebrne grzechotki oferujemy w gotowym do wręczenia opakowaniu. Możesz postawić na białe pudełeczko, które odcieniem bieli nawiązuje do sakramentu chrztu. Alternatywą jest czerwone opakowanie z weluru. Druga opcja szczególnie pięknie komponuje się w przypadku, gdy w środku znajduje się pozłacana grzechotka na chrzest. Pudełeczka są dostosowane do rozmiarów grzechotek i będą miejscem, w którym maluszek i jego rodzice, mogą przechowywać upominek przez długie lata. Wedle życzenia wewnątrz pudełka znajdzie się tabliczka, na której znajdzie się spersonalizowany tekst dedykacji.

Grzechotka srebrna na chrzest dla dziewczynki

Szczególną uwagą wśród osób, pragnących obdarować dziewczynkę przystępującą do sakramentu chrztu, cieszy się srebrna grzechotka w kształcie konika na biegunach. Jest to przykład grzechotki, która nie zostanie bezpośrednio okraszona grawerem w postaci tekstu, gdyż figurka konika jest dwustronna. Natomiast znajduje się na niej tarcza zegara, na której wygrawerowane zostaną wskazówki. Dzięki takiej personalizacji dziecko zawsze będzie pamiętać godzinę, w której przyszło na świat. Pięknie zdobiony konik zostanie zamieszczony w białym pudełeczku. Innym przykładem grzechotki na chrzest cieszącej się powodzeniem wśród wybieranych prezentów dla dziewczynki jest grzechotka Miś. Ma ona kształt koła, na odwrocie którego wygrawerowana zostanie dowolna dedykacja. Frontowa część grzechotki z grawerem jest wykończona na kształt misia, pośrodku, którego znajduje się także tarcza zegara. Piękna propozycja na prezent na chrzciny dla każdej nowo narodzonej dziewczynki.

Srebrna grzechotka na chrzest dla chłopca

Najbardziej popularną grzechotką wybieraną na prezent dla chłopca jest srebrna grzechotka na chrzest z motywem słonika. Na jednym boku słonika znajduje się tarcza zegara. Podobnie jak w przypadku pozostałych grzechotek, wygrawerujemy na niej wskazówki, które będą przypominać o godzinie narodzin chłopca. W prezencie dla chłopczyka przekazywane są również grzechotki w welurowych pudełkach. Wybierana jest zarówno srebrna grzechotka, jak i pozłacana. Na obu z nich grawer występuje w okolicach uchwytu. Tam zostanie zamieszczony osobisty tekst, na przykład imię dziecka.

Loading...
Ładowanie ...