Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Zabawki na chrzest

Nowości w Zabawki na chrzest

Przytulanka z imieniem dziecka na chrzest - Do kołyski
Przytulanka z imieniem dziecka na chrzest - Przytul mnie
Klocki logiczne z nadrukiem dedykacji - Misiaczek na pamiątkę chrztu
Klocki lego na pamiątkę chrztu - Na Budowie
Klocki z grawerem na prezent na chrzest - Piramida
Klocki drewniane z nadrukiem na prezent - Kolorowe układanki

Zabawki na chrzest

Zabawki ekologiczne drewniane 

Wybór prezentu dla dziecka z okazji przyjęcia Chrztu Świętego może być niesamowicie trudny. Każdy chce podarować maleństwu przedmiot, który będzie miał dla niego w przyszłości sentymentalne znaczenie. Drewniane zabawki ekologiczne w żywych kolorach to znakomita propozycja na prezent z okazji chrztu. Na każdym z zestawów możemy zamieścić Twoją dedykację lub życzenia. Będzie to fantastyczna pamiątka chrztu świętego. Podarujesz w ten sposób niepowtarzalny prezent, który nabierze wyjątkowości i jednocześnie sprawi dziecku ogromną radość. Zestawy muzyczne czy klocki to doskonały sposób na kreatywne spędzanie czasu z dzieckiem, które kształtuje swoje efektywne myślenie. Każdy produkt możemy wygrawerować wybraną przez Ciebie treścią. Grawer wykonamy bezpośrednio na powierzchni zabawki. Krótka dedykacja sprawi, że prosta zabawka nabierze ogromnego znaczenia i będzie wspaniałą pamiątką chrztu. Kolorowe, drewniane klocki na prezent pobudzają najważniejsze zmysły dziecka – dotyk, słuch i wzrok, co pomoże mu rozwinąć ciekawość świata. Tworzenie prostych budowli czy wieży według swoich wyobrażeń sprawi maleństwu ogromną radość i zapewni doskonałą zabawę na wiele godzin. Znajdziesz tu ciekawe zestawy klocków wykonanych z naturalnego drewna, które są w pełni bezpieczne dla maluszka. Kolorowe elementy pomalowane są bezpiecznymi lakierami ochronnymi na żywe barwy, które wzbudzą ciekawość dziecka. Wszystkie krawędzie zabawek mają gładkie i zaokrąglone krawędzie, co gwarantuje w bezpieczną zabawę dla najmłodszych. Oferujemy drewniane klocki dla dzieci w różnych zestawach – umieszczone w prostym pudełku, wózku lub ciężarówce. Kolorowe zabawki rozwijają zdolności manualne, pozwalają poznawać różne kształty i kolory. Nauka poprzez zabawę to najlepszy sposób na udoskonalenie motoryki rączek, zdolności koncentracji i cierpliwości. Zestawy posiadają klocki w różnych kolorach i kształtach – łączenie różnych elementów rozwinie wyobraźnię przestrzenną i kreatywność. Sięgnij po prezent na chrzciny, który rozbudzi wyobraźnię. 

Ekologiczne zabawki - dla chłopczyka i dziewczynki

Decydując się na personalizację swojego prezentu podarujesz maluszkowi niesamowitą zabawkę, która będzie jednocześnie wspaniałą pamiątką Chrztu. Drewniane klocki z grawerem rozwiną najważniejsze zmysły maluszka i pomogą w poznawaniu różnych kolorów i kształtów. Możesz wybrać także drewniane cymbałki, które udoskonalą koordynację wzrokowo-słuchową i motorykę maluszka. Zabawka dostarczy wielu godzin radości i rozbudzi w maleństwu ciekawość świata i kreatywność. Wybierając oferowane przez nas ekologiczne zabawki kupujesz produkt w pełni bezpieczny dla maluszka, charakteryzujący się wysoką jakością. Postaw na oryginalny prezent, który stanie się pamiątką do końca życia. Twój upominek nabierze osobistego charakteru tylko wtedy, kiedy pozwolisz na jego całkowitą personalizację. Klocki z grawerem na prezent rozwiną kreatywne myślenie dziecka i staną się jednocześnie pamiątką na całe życie. Taki rodzaj podarunku z pewnością oczaruje nie tylko dziecko, lecz samych rodziców. Wybierz prezent dla maluszka, który będzie nie tylko ciekawą pamiątką Chrztu Świętego, ale jednocześnie zapewni długie godziny wspaniałej zabawy. Nauka kolorów i kształtów poprzez zabawę wspaniale pobudzi jego rozwój i sprawi mu niesamowitą radość. Najlepszą metodą na rozwijanie u dziecka wyobraźni jest podarowanie mu klasycznych, a zarazem kolorowych klocków do zabawy. Przedstawiamy Ci zestawy drewnianych klocków, które wspaniale będą się sprawdzać jako sposób na pobudzanie wyobraźni małego dziecka. Na Twoje życzenie możemy wygrawerować klocki indywidualną dedykacją, która nada produktowi całkiem innego znaczenia. Oferujemy Ci ekologiczne klocki dla dziecka w zestawie ładunku samochodowego, przyczepy lub ciężarówki. Będzie to wyśmienity pomysł na prezent z okazji Chrztu Świętego lub inną szczególną okoliczność. Postaraj się podarować dziecku prezent, który pobudzi jego wyobraźnię oraz stanie się pamiątką na całe życie. 

Ekologiczne instrumenty dla dzieci

Chciałbyś, aby Twoje dziecko od najmłodszych lat rozwijało swoje umiejętności muzyczne? Wierzysz, że posiada dobry słuch i talent do grania na instrumentach? Jednocześnie zależy Ci na tym, aby przedmioty, których będzie używał były w stu procentach bezpiecznie i nie szkodziły w żaden sposób jego zdrowiu? Mamy dla Ciebie ekologiczne produkty, które będą miały wyjątkowy wpływ na pobudzenie zamiłowania do muzyki u małego dziecka. Cymbałki drewniane dla dziecka będą strzałem w dziesiątkę na prezent dla przyszłego artysty. Kolorowe elementy produktu, zadziałają kreatywnie na wyobraźnię malucha, dzięki czemu będzie miał większy zapał do odkrywania nowych dźwięków. 

Loading...
Ładowanie ...