Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Pamiątki na Chrzest Święty dla chłopca

Nowości w Pamiątki na Chrzest Święty dla chłopca

Biblia z nadrukiem na chrzest dla chłopca - W obłokach
Skarbonka srebrna z grawerem dla chłopca - Świnka
Pudełko wspomnień pozytywka z grawerem dla chłopca - Lulaj
Skarbonka srebrna z grawerem dla chłopca - Koparka
Złoty krzyżyk pr. 585 w etui z grawerem - Ostoja spokoju
Złoty krzyżyk pr. 585 w etui z grawerem - Wzrastać w duchu

Pamiątki na Chrzest Święty dla chłopca

Zbliżająca się uroczystość Chrztu Świętego nowego członka rodziny z pewnością napawa Cię wielką radością, ale również stresem związanym z wyborem właściwego prezentu. Personalizowana pamiątka Chrztu Świętego dla chłopca podkreśli to, że byłeś przy nim podczas tego przełomowego momentu w jego życiu. W tej kategorii znajdziesz najpiękniejsze pamiątki symbolizujące dzień przystąpienia do sakramentu chrztu. Chrzest Święty jako pierwszy przyjęty sakrament jest duchowym odrodzeniem i fundamentem chrześcijańskiego życia. Możesz podarować dziecku prezent na chrzciny ściśle nawiązujący do okazji, szczególnie jeśli to właśnie Ciebie wybrano na rodzica chrzestnego chłopca. Pamiątka na chrzest dla chłopca, dokładnie tego sakramentu powinna symbolizować przyjętą wiarę i przypominać o przyrzeczeniach, które w jego imieniu złożyli rodzice oraz chrzestni. Takim prezentem może być na przykład złota bądź srebrna biżuteria.

Pamiątka chrztu świętego dla chłopca z Twoją dedykacją

W roli pamiątki Chrztu Świętego wspaniale sprawdzą się również obrazki platerowane srebrem z wizerunkiem Świętej Rodziny. Srebrne figurki w kształcie bucików bądź pozłacane pozytywki w połączeniu z wygrawerowaną dedykacją również pięknie upamiętnią ten ważny dzień. Jako trwałą pamiątkę dla chłopczyka szczególnie polecamy złoty krzyżyk zawieszony na eleganckim łańcuszku. Ponadczasowe piękno i niezwykła trwałość złotej biżuterii sprawia, że jest prezentem, który towarzyszyć będzie chłopcu przez całe jego życie. Możemy wprowadzić grawer z indywidualną dedykacją, co będzie niezwykle eleganckim dodatkiem do prezentu. Podarujesz w ten sposób jedyny w swoim rodzaju prezent dla chłopca na chrzest. Rolą rodziców chrzestnych jest nieustanne wspieranie w katolickim wychowaniu dziecka. Powinni oni towarzyszyć w chrześcijańskim wtajemniczeniu chłopca i pomagać, by ochrzczony prowadził życie odpowiadające przyjętemu sakramentowi.

Co na chrzciny dla chłopca? 

Doskonałym pomysłem jest podarowanie chłopcu wspaniałego upominku jest Pismo Święte lub ilustrowana biblia dla dzieci. Elegancko oprawione Pismo Święte jest pamiątką chrztu dla chłopca, która w przyszłości pozwoli mu zagłębić się w najważniejsze prawdy wiary chrześcijańskiej i tym samym lepiej zrozumieć i wypełniać złożone na nim obowiązki. Biblia w formie opowiadań od najmłodszych lat wprowadzi go w świat niezwykle ważnych przypowieści i pozwoli zadbać o jego silną wiarę od samego początku. Połącz tak klasyczny prezent z osobistą dedykacją i podaruj chłopcu wyjątkową pamiątkę tego ważnego wydarzenia. Personalizowane pamiątki na chrzest dla chłopca nabiorą jeszcze większego znaczenia. Każde dziecko powinien otrzymać w tak ważnym dniu wspaniały prezent na chrzciny dla chłopca, który będzie świadczył i symbolizował moment, podczas którego przystąpił do wspólnoty chrześcijańskiej. Możesz wybrać upominek, który odda religijny charakter tej uroczystości bądź symboliczną pamiątkę. Srebrne skarbonki pozwolą spełnić pierwsze marzenie chłopczyka, a personalizowany album na zdjęcia pozwoli rodzicom zebrać wszystkie najpiękniejsze fotografie z tego dnia w jednym miejscu. Grawerowanie wybranej dedykacji nada całości szczególnego znaczenia. Wybierz prezent na chrzciny, który będzie symbolizować dzień przyjęcia Chrztu oraz z biegiem lat będzie dla dziecka czymś szczególnym. 

Software by P.K.
Loading...
Ładowanie ...