Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 16,90 zł

Kolczyki na chrzest

Nowości w Kolczyki na chrzest

Kolczyki ze srebra z cyrkoniami oraz opcją graweru na chrzest - Lśniący skarb
Kolczyki złote (pr. 333) z cyrkoniami - Blask
Złote kolczyki z cyrkoniami dla dziewczynki - Aniołek
Srebrne kolczyki z białymi cyrkoniami z grawerem na chrzest
Złote kolczyki z cyrkoniami dla dziewczynki - Granat
Złote kolczyki z różowymi cyrkoniami oraz z opcją graweru dedykacji

Kolczyki na chrzest

Złote kolczyki dla dziewczynki na chrzest

Pamiątka Chrztu Świętego może być różna. Proponujemy, aby dla dziewczynki wybrać złote kolczyki na chrzest, które pięknie będą zdobić śliczną buzię dziecka. W naszej ofercie możesz znaleźć różnego rodzaju eleganckie komplety kolczyków. Wszystkie zestawy umieszczone są w ozdobnych pudełeczkach prezentowych. Do każdego kompletu kolczyków dołączamy dowolną personalizację. Wybierając złote kolczyki dla dzieci możesz mieć pewność, że podarujesz wyjątkowy upominek. Wiedz, że prezent na chrzest to nie musi być srebrna pamiątka chrztu świętego lub obrazek ze Świętą Rodziną, możesz właśnie podarować upominek praktyczny, który będzie towarzyszył dziecku przy wielu różnych okolicznościach. Kolczyki dedykowane dziewczynkom, będą z pewnością chętnie noszone przez duże damy. Biżuteria na chrzest jest ponad czasowa. Dlatego z pełnym przekonaniem polecamy jej wybór na zakup. Złote kolczyki na chrzciny cieszyły się popularnością od wieków. Subtelna dedykacja sprawi, że dziecko otrzyma ponadczasowy prezent z grawerem życzeń od serca. 

Złote kolczyki na chrzest

Wybierając złote kolczyki dla niemowlaka, należy mieć na uwadze materiał, z którego są wykonane. W naszej ofercie znajdziesz złote kolczyki dla dzieci, wykonane są ze złota. Niektóre zdobione są eleganckim kamieniem na przykład szafirem. Takie zdobienie sprawia, że kolczyki można dopasować do koloru oczu dziecka. W tej kategorii możesz śmiało sięgnąć po eleganckie kwiatuszki, z solidną sprzączką z tyłu. Będą się fantastycznie komponować w ozdobnym pudełku. We wnętrzu pudełka zamieścimy na tabliczce grawer z Twoimi życzeniami lub dedykacją. To właśnie Ty możesz sprawić, że prezent na chrzest dla dziewczynki będzie wyjątkową pamiątką na całe życie. Bardzo często rodzice chrzestni wręczają dzieciom takiego rodzaju upominki. Jest to klasyczny a zarazem bardzo trafiony pomysł na upominek dla dziecka. Taki rodzaj podarunku rewelacyjnie sprawdzi się jako prezent na chrzciny od babci lub dziadka. Nie należy jednak podążać za schematami. Biżuterię w zasadzie dla dziecka może podarować każdy z nas, niezależnie od tego czy z maleństwem łączą nas więzy rodzinne czy jest to dziecko koleżanki lub kolegi. 

Złote kolczyki dla dziewczynki

Dla dziewczynek proponujemy złote kolczyki motylki, będą wesołą pamiątką dla maleństwa. Bogata oferta kolczyków na chrzest otwiera przed Tobą różnego rodzaju złote kolczyki na chrzciny. Wiedz, że taki prezent dla dziecka jest bardzo popularny i potrafi wzruszyć nie jedną osobę. Złota biżuteria nigdy nie wychodzi z mody. Możesz obdarować dziecko prawdziwie oryginalnym prezentem z okazji chrztu świętego. Każda dziewczynka prędzej czy później interesuje się modą. Biżuteria to jeden z efektownych dodatków, które często dobieramy do stroju. Najbardziej cieszą nas dedykowane prezenty, które wiemy, że ktoś chętnie wręczył i włożył pracę w ich przygotowanie i wybranie. Biżuteria sprawia, że możemy być w posiadaniu wyjątkowej pamiątki z dnia chrztu świętego. Dla dziewczynki możesz wybrać różnego rodzaju biżuterię, mogą to być złote kolczyki kwiatuszki, lub innych kształtach. Wybór całkowicie zależy od Ciebie. 

Software by P.K.
Loading...
Ładowanie ...