Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Plakat na chrzest święty

Nowości w Plakat na chrzest święty

Plakat na chrzest dla chłopca (20x30 cm) - Lilie
Plakat na chrzest dla dziewczynki (20x30 cm) - Krzyż
Plakat w ramce dla dziewczynki - Już Jestem na prezent z okazji chrztu
Plakat w ramce - Jak Aniołek na prezent na chrzest dla dziewczynki
Plakat w ramce z metryczką na pamiątkę chrztu - W Koronie
Plakat w ramce na pamiątkę chrztu dla chłopca - Przybyłem

Plakat na chrzest święty

Obrazy i plakaty personalizowane

Podaruj nowo narodzonemu dziecku prezent na chrzciny, który stanie się stałą ozdobą dziecięcego pokoju. Obrazy personalizowane ze zdjęciem dziecka będą trafionym upominkiem na chrzest. Tego rodzaju prezenty zyskują w ostatnim czasie na popularności. Z pewnością są to upominki bardzo oryginalne, natomiast wymagają od osób wręczających większego zaangażowania, aniżeli w przypadku tradycyjnych prezentów. Dlaczego? Trzeba bowiem zdobyć zdjęcie dziecka. Można po prostu skorzystać ze zdjęć przesłanych przez rodziców, którzy z dumą chwalą się dzieciątkiem, albo po prostu poprosić ich o konkretną fotografię. Kiedy uda się zdobyć zdjęcie to już nic trudnego nie stoi na przeszkodzie, aby podarować dziecku plakat personalizowany na chrzest.

Obraz personalizowany na prezent na chrzest

Dostępne w naszej ofercie obrazy i plakaty personalizowane charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością wykonania. Przy tworzeniu upominków dbamy o każdy szczegół, zaczynając od doboru ramki. Sakrament chrztu kojarzony jest z czystością dziecka, które jest wprowadzane we wspólnotę kościoła. Podczas ceremonii dominują białe kolory - biała szatka, biała świeca i często ubranko białej barwy. Większość prezentów na naszym sklepie wpisuje się w tę tradycyjną kolorystykę. Ramki na personalizowane obrazy również są białe. Poza tym cechuje je wysoka jakość wykonania. Solidne drewno gwarantuje wieloletnią wytrzymałość. Każdy obraz personalizowany znajduje się za grubym szkłem. Każda przeszklona ramka jest dostosowana do zawieszenia na ścianie. Powieszony w pokoju obraz z metryczką dziecka zawiśnie tam na długie lata i stanie się pamiątką chrztu, towarzyszącą dziecku podczas jego dorastania. Dbamy o to, aby obraz nie wyblakł z upływem czasu, dlatego drukujemy go za sprawą najwyższej jakości, ekologicznych i bezwonnych tuszów. Duże znaczenie ma również dobór odpowiedniego materiału do druku. Nasze obrazy powstają na płótnie, które podkreśla intensywność naniesionych kolorów.

Metryczka dziecka ze zdjęciem

Które obrazy ze spersonalizowanym nadrukiem na chrzest cieszą się największą popularnością? Zdecydowanie te, które przewidują miejsce na zdjęcie dziecka. Poza tym bardzo często rodzice chrzestni, dziadkowie, bądź po prostu osoby zaproszone na chrzciny, wybierają na prezent obraz, na którym można wprowadzić dane związane z narodzinami dziecka. Mowa o metryczce, na którą składa się data i godzina narodzin, a także waga oraz wzrost dziecka. Skomponowany w taki sposób plakat personalizowany z metryczką będzie z jednej strony piękną ozdobą ścian pokoju dziecięcego, a z drugiej pamiątką z dnia narodzin. Będzie to trafiony prezent na chrzciny.

Plakat personalizowany z metryczką dla dziewczynki

Metryczka dla dziewczynki najbardziej wpasuje się w wystrój pokoju, gdy zostanie stworzona w różowej kolorystyce. Oryginalnym pomysłem na prezent na chrzest jest obraz ze zdjęciem dziewczynki z motywem bociana. Fotografia dziecka zostanie wkomponowana w kształt worka, trzymanego w dziobie bociana. Dane z metryczki, z imieniem dziewczynki włącznie wylądują natomiast na rozproszonych dookoła chmurkach, umiejscowionych na różowym tle. Całość prezentuje się niezwykle ładnie, a łagodne kolory będą pociechą dla oczu dziecka już od pierwszych dni życia. Również obraz w ramie ze zdjęciem wkomponowanym w serce będzie upominkiem, który spodoba się dziecku i jego rodzicom.

Metryczka dla chłopca

Obrazy ze zdjęciem dla chłopców charakteryzują się niebieckimi odcieniami. W takiej stylizacji jest u nas dostępna metryczka dla chłopca, która po starannym wpasowaniu przesłanego zdjęcia stanie się zdobieniem półki bądź ściany w jego pokoju. Ciekawą propozycją jest też plakat personalizowany na chrzest z misiem. Uśmiechnięty miso, z radością trzyma zdjęcie chłopca oraz niebieskie baloniki, które informują o dacie i godzinie narodzin, a także o wadze oraz wzroście chłopca w momencie, gdy ten przychodził na świat. Nad misiem znajdzie się miejsce na imię dziecka, a Ty otrzymasz spersonalizowany obraz na chrzest ze zdjęciem dziecka. Oryginalny pomysł na prezent na chrzest dla chłopca. 

Obrazy ze zdjęciem dziecka na prezent na chrzest

Co trzeba zrobić, aby otrzymać spersonalizowany obraz ze zdjęciem? Wystarczy, że wejdziesz w interesującą się kartę produktu i uzupełnisz według uznania wskazane pola. Zdjęcie dziecka również wgrasz na naszej stronie. Po uzupełnieniu wszystkich pól i złożeniu zamówienia, prześlemy do Ciebie projekt z plakatem, a po Twojej akceptacji, wyślemy pod wskazany adres gotowy plakat personalizowany ze zdjęciem. Dbamy o to, aby nasi klienci szybko otrzymywali swoje prezenty. Nie zwlekaj i sprawdź. Zamów oryginalny prezent na chrzest. Postaw na obraz personalizowany.

Loading...
Ładowanie ...