Zamówienia telefoniczne - 17 2275 777 (Pn-Pt 8:00 - 16:00) Wysyłka już od 14,90 zł

Albumy na Chrzest

Nowości w Albumy na Chrzest

Album na zdjęcia welurowy z grawerem na chrzest - Błogosławione chwile
Album na chrzest welurowy z nadrukiem dla dziewczynki - W górę serca!
Album na chrzest welurowy z grawerem dla dziewczynki - Welwet
Album na zdjęcia z nadrukiem na chrzest dla dziewczynki - Gold
Album na zdjęcia z nadrukiem na chrzest dla chłopca - Błyskotka
Album na chrzest z nadrukiem dla dziewczynki - W obłokach

Albumy na Chrzest

Album na chrzest - grawer Twojej dedykacji 

Klasycznym podarunkiem z okazji przyjęcia Chrztu Świętego jest album na zdjęcia z grawerem dedykacji. Nie bez powodu jest to tak popularny prezent na chrzciny – w nim rodzice maluszka będą mogli umieścić fotografie uwieczniające najważniejsze momenty z jego życia. Moment przyjęcia Chrztu Świętego to najważniejsze wydarzenie w życiu młodego człowieka. Jest to początek drogi życia chrześcijańskiego. W podarowanym przez Ciebie albumie znajdą się zdjęcia z kolejnych urodzin dziecka, uroczystości przyjęcia sakramentu Pierwszej Komunii Świętej i wielu innych przełomowych momentów. Spersonalizowany album na chrzest stanie się pamiątką na całe życie, a wspólne przeglądanie zawartych w nich zdjęć będzie wspaniałą okazją do wspomnień. Możesz wybierać spośród wielu prostych wzorów, jak również tych niezwykle wyszukanych, z okładką kolorową, drewnianą lub skórzaną, z miejscem na zdjęcie dziecka, odcisk rączki lub z emblematem chrztu. Grawer z dowolnymi życzeniami możemy wykonać bezpośrednio na albumie lub na eleganckiej tabliczce, którą umieścimy na okładce. Taki album z grawerem życzeń będzie wyjątkową pamiątką Chrztu Świętego. Spraw dziecku nieopisaną radość i wybierz podarunek, który nie tylko stanie się sentymentalną częścią ceremonii chrzcin, lecz także będzie miejscem, w którym odnajdziesz zatrzymane na zdjęciach wesołe i ważne chwile. Chrzest Święty jest tylko raz w życiu więc spraw, by dziecko otrzymało prezent, które zachowa przy sobie już na zawsze. Indywidualna treść wygrawerowana bezpośrednio na produkcie nada całości osobistego charakteru i będzie świadczyć o Twoim pełnym zaangażowaniu się w przygotowanie prezentu. Jedyny w swoim rodzaju album na chrzest święty stworzony specjalnie z myślą o maluszku będzie drogocenną pamiątką. 

Album pamiątka chrztu świętego dla dziewczynki i chłopca

W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór albumów na zdjęcia z możliwością pełnej personalizacji. W naszej ofercie znajdziesz niezwykle szykowne albumy na chrzest z posrebrzaną ramką i przygotowanym miejscem na zdjęcie na okładce. Okładka wykonana ze skóry sprawia, że jest to wyjątkowo elegancka propozycja na prezent. Jeśli chcesz, by na okładce znalazł się indywidualny grawer z dedykacją i krótkimi życzeniami, wybierz tradycyjny album na chrzciny wykonany z drewna. Ciekawego charakteru nadaje nie tylko drewniana okładka, ale również ozdobne zawiasy. Całość dopełni starannie naniesiony grawer wykonany według Twojego pomysłu. Przeglądając zawarte w nim zdjęcia, dziecko będzie powracać myślami do szczęśliwych chwil dzieciństwa. Przygotowaliśmy również bardziej kolorowe propozycje – album na chrzest dla dziewczynki w różowym kolorze ozdobiony posrebrzanym emblematem przedstawiającym raczkującego maluszka sprawdzi się doskonale w roli prezentu. Dostępna jest również niebieska wersja kolorystyczna, która będzie wspaniałym upominkiem dla małego chłopca. Umieszczona na okładce tabliczka z grawerem dedykacji nada mu szczególnego charakteru. Łącząc tradycyjny prezent w postaci albumu na zdjęcia z indywidualną dedykacją otrzymasz jedyny w swoim rodzaju upominek, który będzie drogocenną pamiątką na całe życie.

Personalizowany album na chrzest - jaką wybrać dedykację?

Wybrałeś już album na prezent dla dziecka, w którym znajdą się pamiątkowe zdjęcia z dniu chrztu świętego oraz z chrzcin. Teraz pora na wybranie indywidualnej personalizacji, a dokładnie jej rodzaju. Oferujemy Ci możliwość dedykacji poprzez grawer lub poprzez kolorowy nadruk. Album na chrzest z grawerem to gwarancja na długowieczność Twojego podarunku. Grawerowane życzenia bądź dedykacja nie mają sobie równych i zawsze imponująco się prezentują. Jest również drugi sposób na pełną personalizację, a mianowicie kolorowy nadruk. Każdą grafika łącznie z dedykacją prezentują się bajkowo szczególnie na białych albumach, które znajdziesz w naszej ofercie. Koniecznie zaglądnij i sprawdź jakim albumem możesz obdarować dziecko na chrzest. Wiedz, że dziecko tak z resztą jak i każdy z nas, po wielu latach lubi sięgać pamięcią do przeszłości. Idealnym nośnikiem wspomnień są zdjęcia. Jeśli podarujesz album na chrzest z dedykacją możesz mieć pewność, że to właśnie Twój podarunek będzie tym wyjątkowym, do którego dziecko będzie stale wracać. W dniu chrztu wykonywane są piękne zdjęcia, profesjonalnie wykadrowane ujęcia to wartość sama w sobie. Warto, by te małe arcydzieła umieścić w eleganckiej oprawie. Chcąc dodać szczególnego znaczenie albumowi na chrzest koniecznie wybierz ten z grawerem dedykacji tudzież życzeń. Tego rodzaju pamiątka chrztu świętego będzie wspaniała i niepowtarzalna. 

Albumy na chrzest 

W naszej ofercie produkty możemy pogrupować. Znajdą się tam albumy na chrzest dla dziewczynki, piękne z subtelnymi elementami i odpowiednio dopasowane kolorystycznie. Grawer dedykacji również będzie dobrany specjalnie pod płeć dziecka. Album na chrzest od matki chrzestnej może stać się wyjątkową pamiątką. Bez problemu znajdzie swoje miejsce między książkami czy na dziecięcej półce pełnej pamiątek. Dedykowany album na tak ważną okazję jaką jest chrzest święty to prezent marzeń. Gdy chrzest przyjmuje chłopiec powinieneś wybrać album na chrzest dla chłopca. Nadruk dedykacji będzie stanowić swego rodzaju urozmaicenie i z pewnością sprawi, że dziecko będzie mile zaskoczone, gdy po latach spojrzy na oryginalny prezent na chrzest, który otrzymał od bliskich. Niektóre albumy ubogacone są w srebrne emblematy, kolejne zróżnicowane są kolorystycznie. Możesz wybrać drewniany album na chrzest, który posiada możliwość wklejania fotografii. Każda kartka przedzielona jest cieniutkim pergaminem, który chroni zdjęcia. Albumy różnią się od siebie wielkością, gabarytami, a także posiadają charakterystyczne dodatki jak na przykład miejsce na pierwszy ząbek lub pukiel włosków. Koniecznie zastanów się jaki chcesz podarować album na chrzciny dla dziecka. To od Ciebie będzie zależało jak wiele szczęścia mu podarujesz swoim upominkiem i jak bardzo będziesz mieć wpływ na to jak po latach będzie odbierał swój chrzest święty. 

Loading...
Ładowanie ...