Kategorie prezentów

Prezenty z pampersów z okazji Chrztu Świętego

Prezenty z pampersów

Prezenty z pampersów są świetnym upominkiem dla dziecka z okazji przyjęcia chrztu, z którego szczególnie ucieszą się jego rodzice. Łączy w sobie dwie najważniejsze cechy trafionego prezentu – ciekawy i oryginalny wygląd oraz praktyczne zastosowanie. Wybierając jeden z oferowanych przez nas prezentów z pieluszek możesz nadać mu trzecią cechę – osobisty i pamiątkowy charakter. W jaki sposób możemy sprawić, by tak funkcjonalny prezent na chrzciny nabrał większego znaczenia i po latach przypominał o uroczystości Chrztu? Wybrany przez Ciebie tort z pampersów możemy ozdobić haftem, który wykonamy na kocyku będący jednym z elementów wchodzący w skład tego oryginalnego prezentu.

Prezenty z pampersów na chrzciny

W przypadku bukietów wykonanych z ubranek, haft wykonamy na wstędze otulającej jego podstawę. Bez wątpienia prezenty z pampersów na chrzciny z dodatkiem osobistego uroku sprawią wielką radość rodzicom dziecka, a spersonalizowany element stanie się piękną pamiątką tej uroczystości. Każda część tworząca pamiątkę chrztu świętego znajdzie zastosowanie w codziennej pielęgnacji niemowlęcia, a sposób w jaki zostanie uformowany pozwoli Ci wręczyć niebanalny upominek. W tej kategorii znajdziesz praktyczne prezenty na chrzest, takie jak różnego rodzaju budowle z pampersów w kształcie wózków czy motorów, bukiety z ubranek dla dzieci czy ciekawe torty wykonane z pieluszek. Możesz wybrać rozmiar pieluszek, z których stworzymy Twój upominek, jego kolorystykę a także wygląd wykonanego haftu. Zadecydujesz nie tylko o treści, którą wyhaftujemy, ale także o wykorzystanej czcionce i kolorze nici.

Tort z pampersów na chrzest

Torty z pampersów na chrzest dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Oferujemy efektowny, trzypiętrowy tort zwieńczony uroczym pluszakiem, a także torty o mniejszych rozmiarach. Wykonujemy torty oraz inne prezenty z pieluszek w niebieskim, białym czy różowym kolorze oraz wielobarwne kompozycje. Dostępne są torty z pampersów, na szczycie których znajdzie się bukiet z kwiatów i skarpetek lub maskotka. Taki prezent sprawdzi się jako pamiątka chrztu zarówno dla chłopczyka, jak i dziewczynki. Wybierz odpowiedni model i kolor, podaj nam dane do personalizacji, a otrzymasz wyjątkowy upominek. Z pewnością każdy składnik tortu okaże się przydatny, a samo rozpakowywanie takiego prezentu może sprawić niesamowitą frajdę. Oryginalny tort z pampersów na chrzciny ucieszy każdych rodziców – na pewno docenią funkcjonalny aspekt Twojego prezentu, ale również kreatywny sposób w jaki zostanie wręczony. Miękki w dotyku koc wspaniale otuli niemowlę w łóżeczku i zapewni spokojny sen. To właśnie na nim wyhaftujemy jego imię, datę chrztu bądź narodzin.

Prezenty na chrzest z pampersów

Motorek z pampersów może być wspaniałym prezentem nie tylko dla chłopczyka – różowa wersja kolorystyczna z pewnością ucieszy rodziców małej dziewczynki. Wszystkie budowle wykonane z pieluszek, kocyków i ubranek wykonujemy z starannością – nasi pracownicy zadbają o takie detale jak kolorystycznie dopasowane wstążki i kokardki, które dodatkowo ozdobią Twój prezent. Oferowane przez nas bukiety z ubranek dla niemowląt wykonujemy na wzór wiązanek z żywych kwiatów. Część bukietu stanowią róże stworzone ze skarpetek, a całość uzupełniamy kwiatami w odpowiednim kolorze. Bukiet zamieścimy w koszyczku, w którym znajdą się również pieluszki. Pomysłowo stworzony bukiet z ubranek na chrzest ozdobi wstęga z haftem dedykacji, dzięki czemu Twój prezent będzie wyjątkowy. Podaruj kolorowy bukiet z ubranek i spraw radość zarówno maleństwu, jak i jego rodzicom.

Prezenty z pieluszek

W naszej ofercie dostępne są liczne kompozycje z pampersów oraz upominki tworzone z pieluszek. Różowy wózek z pieluszek Pampers zostanie ręcznie wykonany i sprawdzi się jako prezent dla dziewczynki. Zestaw ze śliniaczkiem i smoczkiem będzie bardzo praktycznym rozwiązaniem, które sprawi dużo radości podczas wręczanie prezentu. Pozostałe prezenty z pieluszek cieszące się dużą popularnością to niebieski bukiet ze skarpetkami, tort z polarowym kocykiem i trójkołowiec z misiem i kubkiem. Wszystkie prezenty na chrzest z pampersów są spersonalizowane poprzez haft.

Inne kategorie

Loading...
Ładowanie ...